Campo Grande - Bursa Uçak Bileti

Campo Grande - Bursa uçak bileti

Campo Grande - Bursa uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Campo Grande - Bursa uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Campo Grande - Bursa uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Campo Grande - Bursa uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Campo Grande - Bursa uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Campo Grande Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Campo Grande Uluslararası Havalimanı

Campo Grande Uluslararası Havalimanı, Campo Grande şehir merkezinden 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Campo Grande şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz R. Yokoama yolu üzerinden yaklaşık 10 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Campo Grande Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Campo Grande Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Campo Grande şehir merkezinden 409 ve 414 numaralı otobüs hatlarını kullanarak havalimanına ulaşabilirsiniz. Otobüs bileti fiyatı taksiye göre daha uygun olduğu için tercih edebilirsiniz. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Campo Grande Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Campo Grande Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, MOVIDA, UNIDAS

Taksi

Taksi şöförüne havalimanına ulaşmak için ne kadar ödeyeceğinizi sorabilirsiniz. Havalimanı çok yakın bir mesafede olduğu için taksi ile ulaşmak çok kolay. Taksi duraklarından ya da otelinizden çağıracağınız taksi ile 10 dakikada havalimanına ulaşabilirsiniz.Bursa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Yenişehir Havalimanı

Bursa Yenişehir havalimanı şehir merkezine 58 km mesafede bulunmakta olup Yenişehir ilçesi sınırları içerisindedir.

Bursa şehrinde toplu taşıma hizmetleri BURULAS firması tarafından yapılmaktadır. Burulaş hizmetleri Bursaray (Tren), Burtram (Tramvay), Otobüs, BUDO (Deniz Otobüsü), Deniz uçagı ve Helitaksi'yi kapsamaktadır. BURULAS firması web sitesinden detaylı güzergah araması yapabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Dolmuş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunuyor.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Bursa Yenişehir havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Bursa havalimanından uçakların iniş saatine göre şehir merkezine giden belediye otobüsleri bulunmaktadır. 80 numaralı hattı kullanarak en ucuz fiyata şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

80 numaralı otobüs güzergahı: Yenişehir Havalimanı, Ankara Yolu, Merinos İstasyonu, Darmstat Caddesi, Kent Meydanı 

Dolmuş

Yenişehir ilçe merkezinden kalkan dolmuşlar havalimanından geçip Bursa şehir merkezine kadar gitmektedir. Son durak Dogu garajı'dır. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Bursa Yenişehir havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Bursa Yenişehir havalimanında sadece SIXT araç kiralama firmasının ofisi bulunmaktadır. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir.

Taksi

Kayak severler tarafından sıklıkla kullanılan taksi ile şehir merkezine gelebilirisiniz. Havalimanı şehre çok yakın olmadığı için ücret diğer alternatiflere göre çok fazla olacaktır. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak indirim talep edebilirsiniz.