Buşehr - Turaif Uçak Bileti

Buşehr - Turaif uçak bileti

Buşehr - Turaif uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Buşehr - Turaif uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Buşehr - Turaif uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Buşehr - Turaif uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Buşehr - Turaif uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Buşehr Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Buşehr Havalimanı

Buşehr Havalimanı, Buşehr şehir merkezinden 8 km uzaklıkta bulunmaktadır. Buşehr Havalimanı, İran'daki en eski havaalanlarından biri olarak da bilinir. Havalimanı yaklaşık 100 yıl önce Orta doğu ve Asya'ya küçük uçaklar ile yapılan seferler için kurulmuştur.

Buşehr şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Emam Khomeini yolu üzerinden yaklaşık 7 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Buşehr havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Buşehr havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Buşehr havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezi havalimanına oldukça yakın bir mesafededir. Taksi ile hem rahat hem de hızlı bir şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz

Turaif Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Turaif Yurtiçi Havalimanı

Turaif Yurtiçi havalimanı, Turaif şehir merkezine 8 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Havalimanına Riyad, Cidde, Hail ve Dammam'dan Nesma ve Suudi havayolları uçmaktadır. 

Turaif Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Turaif Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Turaif Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Turaif Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ABDULRAHMAN AL ANZI CARS RENTAL

Taksi

Terminal binası çıkışında bulacağınız taksiler ile 13-15 dakika arasında şehir merkezine ulaşabilirsiniz.