Burgaz - Sofya Uçak Bileti

Burgaz - Sofya uçak bileti

Burgaz - Sofya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Burgaz - Sofya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Burgaz - Sofya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Burgaz - Sofya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Burgaz - Sofya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Burgaz Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Burgaz Havalimanı

Burgaz Havalimanı, Burgaz şehir merkezinden 10 km uzaklıkta bulunmakta olup Sarafova sınırları içerisindedir.

Havalimanından tarifeli ve charter seferleri yapılmaktadır. Özellikle sezonsal olarak yaz aylarında seferler artmaktadır. İç hat uçuşları sadece Varna ve Sofya şehirlerine yapılmaktadır.

Burgaz şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 9 numaralı yol üzerinden yaklaşık 13 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında bulunan 199 araç kapasiteli otoparkın ilk 10 dakika'sı ücretsizdir. Saatlik olarak 2 BGN olan otaparkın günlük kullanmak isterseniz 24 BGN ödersiniz. Ayrıca otopark biletini kaybederseniz ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Burgaz havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Burgaz havalimanına ulaşmanız mümkün. Burgaz şehir merkezinin yanısıra Sunny Beach, Sozopol, Sveti Vlas, Nessebar ve Varna'dan da transfer imkanı bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Toplu taşıma aracı olan otobüs düzenli olarak sabah 05:00 ile akşam 11:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bilet fiyatı 1,30 BGN'dir. Havalimanına ulaşmak için 15 numaralı otobüsü kullanmalısınız. Yolculuk süresi 30 dakikadır.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Burgaz Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Burgaz havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; NATIONAL, ENTERPRISE, EUROPCAR, TOP RENT A CAR, SIXT, HERTZ, AVIS, EASY RENT, BUDGET

Taksi

Şehir merkezinde rahatlıkla bulacağınız taksiler ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksiler seyahat etmenin uygun bir yoludur. Taksilerin lisanslı olduğuna dikkat ediniz. Turistlerden yüksek ücret isteyen taksiler bulunabileceğinden taksimetrenin açık olduğunu kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.

Sofya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Sofya havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Sofya havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.