Burgaz - Sakaka Al Jouf Uçak Bileti

Burgaz - Sakaka Al Jouf uçak bileti

Burgaz - Sakaka Al Jouf uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Burgaz - Sakaka Al Jouf uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Burgaz - Sakaka Al Jouf uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Burgaz - Sakaka Al Jouf uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Burgaz - Sakaka Al Jouf uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Burgaz Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Burgaz Havalimanı

Burgaz Havalimanı, Burgaz şehir merkezinden 10 km uzaklıkta bulunmakta olup Sarafova sınırları içerisindedir.

Havalimanından tarifeli ve charter seferleri yapılmaktadır. Özellikle sezonsal olarak yaz aylarında seferler artmaktadır. İç hat uçuşları sadece Varna ve Sofya şehirlerine yapılmaktadır.

Burgaz şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 9 numaralı yol üzerinden yaklaşık 13 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında bulunan 199 araç kapasiteli otoparkın ilk 10 dakika'sı ücretsizdir. Saatlik olarak 2 BGN olan otaparkın günlük kullanmak isterseniz 24 BGN ödersiniz. Ayrıca otopark biletini kaybederseniz ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Burgaz havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Burgaz havalimanına ulaşmanız mümkün. Burgaz şehir merkezinin yanısıra Sunny Beach, Sozopol, Sveti Vlas, Nessebar ve Varna'dan da transfer imkanı bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Toplu taşıma aracı olan otobüs düzenli olarak sabah 05:00 ile akşam 11:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bilet fiyatı 1,30 BGN'dir. Havalimanına ulaşmak için 15 numaralı otobüsü kullanmalısınız. Yolculuk süresi 30 dakikadır.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Burgaz Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Burgaz havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; NATIONAL, ENTERPRISE, EUROPCAR, TOP RENT A CAR, SIXT, HERTZ, AVIS, EASY RENT, BUDGET

Taksi

Şehir merkezinde rahatlıkla bulacağınız taksiler ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksiler seyahat etmenin uygun bir yoludur. Taksilerin lisanslı olduğuna dikkat ediniz. Turistlerden yüksek ücret isteyen taksiler bulunabileceğinden taksimetrenin açık olduğunu kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.

Sakaka Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Al Jouf Yurtiçi Havalimanı

Al Jouf Yurtiçi havalimanı, Sakaka şehir merkezine 33 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı bölgesel bir havalimanıdır. 

Sakaka'ya Hail,Cidde, Medine, ve Riyad'dan kalkış yapan Suudi ve Nesma havayolları ile gelinmektedir. 

Al Jouf Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Al Jouf Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Al Jouf Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Al Jouf Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ALREHAILI ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Şehir merkezine taksi ile 35 dakika bir sürede gidilmektedir. Şehir merkezinin havalimanına uzak olması taksi ücretine yansımaktadır.