Burgaz - Halep Uçak Bileti

Burgaz - Halep uçak bileti

Burgaz - Halep uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Burgaz - Halep uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Burgaz - Halep uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Burgaz - Halep uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Burgaz - Halep uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Burgaz Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Burgaz Havalimanı

Burgaz Havalimanı, Burgaz şehir merkezinden 10 km uzaklıkta bulunmakta olup Sarafova sınırları içerisindedir.

Havalimanından tarifeli ve charter seferleri yapılmaktadır. Özellikle sezonsal olarak yaz aylarında seferler artmaktadır. İç hat uçuşları sadece Varna ve Sofya şehirlerine yapılmaktadır.

Burgaz şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 9 numaralı yol üzerinden yaklaşık 13 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında bulunan 199 araç kapasiteli otoparkın ilk 10 dakika'sı ücretsizdir. Saatlik olarak 2 BGN olan otaparkın günlük kullanmak isterseniz 24 BGN ödersiniz. Ayrıca otopark biletini kaybederseniz ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Burgaz havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Burgaz havalimanına ulaşmanız mümkün. Burgaz şehir merkezinin yanısıra Sunny Beach, Sozopol, Sveti Vlas, Nessebar ve Varna'dan da transfer imkanı bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Toplu taşıma aracı olan otobüs düzenli olarak sabah 05:00 ile akşam 11:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bilet fiyatı 1,30 BGN'dir. Havalimanına ulaşmak için 15 numaralı otobüsü kullanmalısınız. Yolculuk süresi 30 dakikadır.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Burgaz Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Burgaz havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; NATIONAL, ENTERPRISE, EUROPCAR, TOP RENT A CAR, SIXT, HERTZ, AVIS, EASY RENT, BUDGET

Taksi

Şehir merkezinde rahatlıkla bulacağınız taksiler ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksiler seyahat etmenin uygun bir yoludur. Taksilerin lisanslı olduğuna dikkat ediniz. Turistlerden yüksek ücret isteyen taksiler bulunabileceğinden taksimetrenin açık olduğunu kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.

Halep Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Halep Uluslararası Havalimanı

Halep Uluslararası havalimanı, Halep şehir merkezine 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. Halep'e gitmek istiyorsanız ne yazık ki uçakla gitmek mümkün değildir. Havalimanına uçuşlar uzun bir süredir durdurulmuştur. Havalimanının tekrar sivil yolcu trafiğine açılması beklenmektedir. 

Halep'e gitmek için Hatay, Gaziantep veya Lazkiye şehrinden size uygun olanı seçip bu şehirlerden araba ya da otobüs ile Halep'e ulaşabilirsiniz.