Bugulma - Dammam Uçak Bileti

Bugulma - Dammam uçak bileti

Bugulma - Dammam uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bugulma - Dammam uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bugulma - Dammam uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bugulma - Dammam uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bugulma - Dammam uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bugulma Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bugulma havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bugulma havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Dammam Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kral Fahd Uluslararası Havalimanı

Kral Fahd Uluslararası havalimanı, Dammam şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı kapladığı alan bakımından dünyanın en büyük havalimanıdır. Bu büyüklüğü ile Guiness rekorlar kitabında yer almıştır. Havalimanına Ras Tanura, Qatif, Khobar ve Dhahran gibi şehirlere ulaşmak isteyen yolcular tarafından da tercih edilmektedir.

Havalimanına yurtdışından uçuş yapan belli başlı havayolları; Air Arabia, Pakistan International Havayolları (PIA), Emirates, Egypt Air, Türk Havayolları

Havalimanına yurtiçinden uçuş yapan havayolları; Suudi Havayolları, Flyadeal, Flynas, Suudi Gulf Havayolları

Kral Fahd Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Kral Fahd Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Terminal binası çıkışında otobüsleri görebilirsiniz. Otobüsler SAPTCO firması tarafından işletilmektedir. Otogar'a kadar otobüs ile gitmek mümkün. Başka ile ve ilçelere gidiyorsanız otogardan aktarma yapabilirsiniz. Otobüs'ün tek yön bilet ücreti 21 SAR'dır. Otobüs biletini internetten online satın alabileceğiniz gibi biniş yaparken otobüs şöföründen de alabilirsiniz. Eğer tek kişi şehir merkezine ulaşacaksanız otobüsten daha ucuz bir taşıma aracı bulamazsınız. Otobüsler her saate bir hareket ediyorlar. Şehir merkezine 35-45 dakika içinnde ulaşabiliyorsunuz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Kral Fahd Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Kral Fahd Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AL REHILI, AL WEFAQ, AVIS, BUDGET, CAR 4 HIRE, SIXT, BEST

Taksi

Havalimanı terminal binası çıkışında bulunan taksiler 24 saat boyunca hizmet vermektedirler. Eğer bayan bir yolcu iseniz taksi şöförünün sizi taksiye almama durumu olabilir. Havalimanında bulunan resmi taksi firması: Londra Taksi'dir. Telefon numarası  +996 92 0010068 olup önceden bilgi alabilirsiniz. Mutlaka pazarlık yapınız. 50 SAR havalimanından şehir merkezine ödeyeceğiniz yaklaşık tuttardır.