Bucaramanga - Dezful Uçak Bileti

Bucaramanga - Dezful uçak bileti

Bucaramanga - Dezful uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bucaramanga - Dezful uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bucaramanga - Dezful uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bucaramanga - Dezful uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bucaramanga - Dezful uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bucaramanga Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bucaramanga havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bucaramanga havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Dezful Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Dezful Havalimanı

Dezful havalimanı, Dezful şehir merkezine 14 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına uçuş yapan havayolları; Iran Air, Iran Air Tours, Aseman Havayolları, Naft Havayolları.

Dezful havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Dezful havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Dezful havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Dezful havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Dezful havalimanından şehir merkezine taksi ile gitmek hem çok hızlı hem de ekonomik olacaktır. Terminal binası çıkışında taksileri bulabilirsiniz.