Brasilia - Şırnak Uçak Bileti

Brasilia - Şırnak uçak bileti

Brasilia - Şırnak uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Brasilia - Şırnak uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Brasilia - Şırnak uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Brasilia - Şırnak uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Brasilia - Şırnak uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Brasilia Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Brasilia Uluslararası Havalimanı

Brasilia Uluslararası Havalimanı, Brasilia şehir merkezinden 14 km uzaklıkta bulunmaktadır. Brasília-Presidente Juscelino Kubitschek Uluslararası Havaalanı olarak da bilinmektedir.

Brasilia şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz BR-450 yolu üzerinden yaklaşık 17 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı Estabar firması tarafından işletilmektedir. Havalimanında 3.300 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanında ilk 10 dakika ücretsizdir. Kısa süreli ve uzun süreli araç parkı için standart ve premium park etme olanağı mevcuttur. Otopark ücretlerini aşağıdaki tablodan bulabilirsiniz.

Park Ücretleri
Süre Standard Park Premium Park (kapalı otopark)
1 saat'e kadar R$ 13.00 R$ 18.00
1 Gün R$ 41.00 R$ 72.00
2 Gün R$ 81.00 R$ 144.00
3 Gün R$ 121.00 R$ 216.00
4 ile 14 gün arası R$ 160.00 R$ 280.00
*Güncel fiyatları havalimanı web sitesinde bulabilirsiniz.

Brasilia Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Brasilia Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Brasilia'da halk otobüsleri DFTrans firması tarafından işletilmektedir. Firmanın web sitesinde detaylı olarak güzergah bilgileri bulunmaktadır. Halk otobüsleri güzergah bilgisini havalimanı web sitesinde bulabilirsiniz. Halk otobüsleri havalimanına giden Executive otobüs'lere göre çok daha ucuz'dur.

Executive otobüsler ile rahatça havalimanına şehir merkezinden ulaşabilirsiniz. Bilet fiyatı R$ 12.00'dir. Brasilia Kongre merkezinden geçmektedir. Otobüsler 30 dakika aralıklar ile hareket etmektedir. Hafta içi 06:30'dan geceyarısına; haftasonu ve tatil günlerinde saat akşam 11:00'e kadar çalışmaktadırlar. 113, 113.1 ve 113.2 numaralı hatlar ile havalimanına gidilmektedir.

Executive otobüs güzergahı; Brasília Havaalanı - Metro 144 Güney - Brezilya Merkez Bankası - Otobüs Durağı - Ulusal Kütüphane / Katedral - Three Powers Meydanı - Ulusal Tiyatro - Kuzey Otel Sektörü - Kongre Merkezi - Güney Otel Sektörü - Metro 144 Sul - Brasília Havaalanı

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Brasilia Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Brasilia Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, HERTZ, LOCALIZA, MOVIDA, UNIDAS

Taksi

Şehir merkezinden taksi ile havalimanına rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler diğer Brezilya şehirlerine göre biraz daha pahalıdır. Ne yazık ki taksilere yol üzerinden binilememektedir. Kaldığınız otelden taksi çağırmasını rica edebilirsiniz. Ya da taksi duraklarından taksilere binilebilmektedir. Şırnak Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı

Şırnak Şerafettin Elçi havalimanı, Şırnak şehir merkezine 59 km, Cizre şehir merkezine 13 km uzaklıkta bulunmakta olup Cizre ilçe sınırlarındadır.

Havalimanından şehir merkezine ulaşmanın en kolay yolu özel servislerdir. Ulaşım imkanı kısıtlı olduğundan diğer seçeneklere göre hem ucuz hem de konforlu bir seyahat sunmaktadırlar.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Şırnak Şerafettin Elçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından bineceğiniz otobüs ile Cizre'ye ulaşabilirsiniz. Otobüs güzergahları ve detay bilgisini öğrenmenizi tavsiye ederiz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Şırnak Şerafettin Elçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Şırnak Şerafettin Elçi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Şırnak havalimanından Cizre'ye gitmek isterseniz taksi seçeneğini düşünebilirsiniz. Şırnak şehir merkezine gitmek isterseniz yolculuk 1 saat sürmektedir. Şırnak ilinin uzak olmasından dolayı ücrette fazla olmaktadır. Taksi şöförü ile pazarlık yapınız.