Bodaybo - Lefkoşa Uçak Bileti

Bodaybo - Lefkoşa uçak bileti

Bodaybo - Lefkoşa uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bodaybo - Lefkoşa uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bodaybo - Lefkoşa uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bodaybo - Lefkoşa uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bodaybo - Lefkoşa uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bodaybo Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bodaybo havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bodaybo havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Lefkoşa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ercan Havalimanı

Ercan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin başkenti Lefkoşa'da olup Lefkoşa’ya 23 km, Girne’ye 44 km, Magosa’ya 50 km ve Güzelyurt’a 62 km uzaklıkta bulunmaktadır. K.K.T.C nin bir ada ülkesi olmasından dolayı havalimanı genel olarak yoğun yolcu trafiği vardır.  Turist, ögrenci ve iş adamlarınının sıklıkla uğradığı bir havalimanıdır.

Ercan havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda KIBHAS, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Ercan havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezindeki lokasyonlara transfer sağlanabildiği gibi hem Türk tarafındaki Girne, Alsancak, Lefke, Mağusa hem de Rum tarafındaki Nicosia, Larnaca, Limassol'a transfer imkanınız bulunmaktadır.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

KIBHAS

Kıbrıs'ta havalimanından Kıbrıs'ın birçok şehrine gidebilmenin en kolay ve ekonomik yolu KIBHAS otobüsleridir. 2009 yılından itibaren havalimanından transfer hizmeti vermektedir. Lefkoşa, Girne, Mağusa, Güzelyurt ve Lefke'ye KIBHAS ile gidebilirsiniz. Detaylı bilgi için KIBHAS web sitesini ziyaret ediniz.

KIBHAS servisleri ve destinasyonlar hakkında genel bilgiyi aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Varış Yeri Varış Noktası Yolculuk Süresi / Bilet Fiyatı
Lefkoşa Lefkoşa Otobüs Terminali 35 dk / 12 TL
Girne Colony Hotel Yanı 70 dk / 17.50 TL
Mağusa Mağusa Otobüs Terminali 50 dk / 17.50 TL
Güzelyurt Güzelyurt Otobüs Terminali 75 dk / 17.50 TL
Lefke Lefke Otobüs Terminali 90 dk / 21 TL

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Ercan havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Ercan havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ERCAN HAVALİMANI RENT A CAR, KIBRIS ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Kıbrıs'ın bir turizm kenti olması taksi fiyatlarına'da yansımıştır. Taksiler nispeten diğer yerlere göre daha pahalıdır. Havalimanı otobüslerinin alternatif olarak bulunması taksi şöförleri ile pazarlık yapmanızı sağlamaktadır. Bundan dolayı fiyatlarda indirim yapabiliyorlar.