Blantyre - Samsun Uçak Bileti

Blantyre - Samsun uçak bileti

Blantyre - Samsun uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Blantyre - Samsun uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Blantyre - Samsun uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Blantyre - Samsun uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Blantyre - Samsun uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Blantyre Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Blantyre havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Blantyre havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Samsun Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Samsun Çarşamba Havalimanı

Samsun Çarşamba Havalimanı, Samsun şehir merkezine 24 km uzaklıkta bulunmakta olup Çarşamba ilçe sınırları içerisindedir.

Samsun Çarşamba Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Samsun Çarşamba havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine ulaşılması için Samsun Büyükşehir belediyesi tarafından organize edilen BAFAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz. Ayrıca BAFAŞ otobüsleri Bafrai Ordu, Atakum gibi çevre destinasyonlara da ulaşım sağlamaktadır. BAFAŞ otobüsleri hakkında detaylı bilgiye firmanın web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Havaş

Havalimanından şehir merkezine giden otobüsler Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından geçici süreyle durdurulmuştur. Havaş otobüslerinin faaliyete başlaması ile birlikte ilgili yazı güncellenecektir.

2018 yılı itibarı ile Ordu'ya giden Havaş otobüsleri tekrar faaliyete başlamıştır. Ordu ve Kumbaşı'na gitmek isterseniz bilet fiyatı 25 TL'dir. Fatsa ve Ünye'ye ise 20 TL ücret ödersiniz.

Ordu Havas servis güzergahı: Samsun Çarşamba Havalimanı,Ünye, Fatsa, Kumbaşı,Ordu

Ordu Havaş yolcu indirme noktaları: Ünye Otogar 1 No'lu peron, Fatsa Otogar (Metro Yazıhanesi Önü-Dolunay Kavşağı), Kumbaşı Metro Yazıhanesi Önü, Ordu Otogar

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Samsun Çarşamba havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Samsun Çarşamba havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; BUDGET, AVIS, EUROPCAR, YSR RENT A CAR, SUN RENT A CAR

Taksi

Havalimanında 24 saat taksi hizmeti verilmektedir. Terminal binası yolcu çıkışında bulabileceğiniz taksi ile şehir merkezine ve birçok destinasyona bekleme yapmadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek taksi fiyatı hesaplanmaktadır. Terme, Bafra ve Ordu'ya gidecek iseniz pazarlık yapmayı deneyiniz.