Blantyre - Sakaka Al Jouf Uçak Bileti

Blantyre - Sakaka Al Jouf uçak bileti

Blantyre - Sakaka Al Jouf uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Blantyre - Sakaka Al Jouf uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Blantyre - Sakaka Al Jouf uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Blantyre - Sakaka Al Jouf uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Blantyre - Sakaka Al Jouf uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Blantyre Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Blantyre havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Blantyre havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Sakaka Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Al Jouf Yurtiçi Havalimanı

Al Jouf Yurtiçi havalimanı, Sakaka şehir merkezine 33 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı bölgesel bir havalimanıdır. 

Sakaka'ya Hail,Cidde, Medine, ve Riyad'dan kalkış yapan Suudi ve Nesma havayolları ile gelinmektedir. 

Al Jouf Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Al Jouf Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Al Jouf Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Al Jouf Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ALREHAILI ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Şehir merkezine taksi ile 35 dakika bir sürede gidilmektedir. Şehir merkezinin havalimanına uzak olması taksi ücretine yansımaktadır.