Blantyre - Elazığ Uçak Bileti

Blantyre - Elazığ uçak bileti

Blantyre - Elazığ uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Blantyre - Elazığ uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Blantyre - Elazığ uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Blantyre - Elazığ uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Blantyre - Elazığ uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Blantyre Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Blantyre havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Blantyre havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Elazığ Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ Havalimanı

Elazığ havalimanı, Akçakiraz ilçe sınırları içinde bulunmakta olup şehir merkezine 11 km uzaklıkta bulunmaktadır.

THY, Anadolujet, Onur air ve Pegasus havayolları havalimanından şehir merkezine servisler düzenlemektedir.

Elazığ Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Elazığ havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havaalanına inen tüm uçuşlar için Havaş'ın şehir merkezine otobüs seferleri bulunmaktadır. Yolculuk süresi yaklaşık 30 dakika olup bilet fiyatı 7 TL'dir.

Elazığ Havaş otobüs güzergahı: Elazığ Havalimanı,Otogar,Doğu Garajı,Ordu Evi,Beyaz Çeşme,Hozat Garajı,Öğretmen Evi,DSİ, Karayolları,Orman Bölge Müdürlüğü, Ramada Otel, Çaydaçıra Sabuncu Kavşağı, Çocuk Islah Evi, Belediye, Park 23, Hazardağlı Kavşağı,Tedaş, Tofaş Kavşağı, Abdullah Paşa Trafo Durağı

Havaş yolcu indirme noktaları: Elazığ Havalimanı, Otogar, Doğu Garajı, Orduevi, Hozatgarajı, Öğretmenevi, DSİ, Karayolları, Orman Bölge Müdürlüğü, Ramada Otel, Çaydaçıra Sabuncu kavşağı, Çocuk Islah Evi, Belediye, Park 23, Hazardağlı Kavşağı, Tedaş, Tofaş Kavşağı, Abdullah Paşa Trafo Durağı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Elazığ havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Elazığ havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, EUROPCAR, NATIONAL

Taksi

Elazığ havalimanı yolcu çıkışında bulunan taksiler ile şehir merkezine veya Keban, Gezin (Hazar Gölü), Sivrice, Karakoçan gibi ilçelere seyahat edebilirsiniz. Taksi ücreti açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplandığı için daha uzak destinasyonlar için fazla ücret ödersiniz. Pazarlık yapmayı deneyiniz.