Bishe-kola - Sivas Uçak Bileti

Bishe-kola - Sivas uçak bileti

Bishe-kola - Sivas uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bishe-kola - Sivas uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bishe-kola - Sivas uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bishe-kola - Sivas uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bishe-kola - Sivas uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bishe-kola Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bishe-kola havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bishe-kola havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Sivas Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, Sivas şehir merkezine 24 km uzaklıkta bulunmakta olup Yazıbaşı köyü sınırları içerisindedir.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Sivas Nuri Demirağ havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Sivas Belediyesi tarafından organize edilen belediye otobüsleri ile şehir merkezine gidilmektedir. Otobüsler havalimanından uçak iniş saatleri baz alınarak kalkmaktadır. Şehir merkezine ulaşımın en ucuz yoludur. 

Havaş

Havaş şehir merkezine otobüs seferlerini havalimanına inen tüm uçaklar için gerçekleştirmektedir. Uçak iniş saatinden 25 dakika sonra hareket etmektedir. Tokat'a ise sadece THY ve Anadolujet uçaklarına göre servisler düzenlenmektedir. Havaş otobüs'ü şehir merkezine 40 dakika ve Tokat'a 90 dakika'da ulaşmaktadır. Bilet fiyatı şehir merkezi 7 TL ve Tokat 30 TL'dir.

Havaş Tokat servis güzergahı: Sivas Havalimanı - Sivas Tokat Karayolu - Tokat Hükümet Meydanı – Novada Alışveriş Merkezi

Havaş Tokat yolcu indirme noktaları: Tokat Hükümet Meydanı-Novada Alışveriş Merkezi  

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Sivas Nuri Demirağ havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Sivas Nuri Demirağ havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, BUDGET, MİRAY, SIXT

Taksi

Sivas havalimanından şehir merkezi veya Şarkışla, Divriğ ve Kangal'a gitmek için taksi ulaşım aracını kullanabilirsiniz. Uuzun bir mesafeye gidecek iseniz mutlaka taksi şöförü ile pazarlık yapınız.