Bisha - İsfahan Uçak Bileti

Bisha - İsfahan uçak bileti

Bisha - İsfahan uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bisha - İsfahan uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bisha - İsfahan uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bisha - İsfahan uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bisha - İsfahan uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bisha Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bisha Yurtiçi Havalimanı

Bisha Yurtiçi Havalimanı, Bisha şehir merkezinden 2 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından sadece iç hat uçuşlar yapılmaktadır. 

Bisha şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Kral Faysal yolu üzerinden yaklaşık 5 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Bisha Yurtiçi havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Bisha Yurtiçi havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Bisha Yurtiçi havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden havalimanın oldukça yakın bir mesafede bulunmaktadır. Taksi ile hem rahat hem de hızlı bir şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz. 

İsfahan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

İsfahan havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

İsfahan havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.