Birmingham - Mardin Uçak Bileti

Birmingham - Mardin uçak bileti

Birmingham - Mardin uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Birmingham - Mardin uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Birmingham - Mardin uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Birmingham - Mardin uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Birmingham - Mardin uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Birmingham Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Birmingham havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Birmingham havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Mardin Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Mardin Havalimanı

Mardin Havalimanı, Mardin şehir merkezine 19 km uzaklıkta olup Kızıltepe ilçe sınırlarındadır.

Havalimanından şehir merkezine havayolu firmalarının shuttle servisleri ile gidilebilmektedir.

Mardin Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Minibüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Mardin havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Minibüs

Havalimanı nizamiye girişine kadar 100 metre yürüyerek minibüslerin geçtiği yola ulaşabilirsiniz. Minibüsler Kızıltepe ve Mardin şehir merkezi arasında seferler yapmaktadır. Gitmek istediğiniz yöne göre minibüs'e binebilirsiniz. Şehir merkezine ulaşmak için kullanacağınız en ucuz ulaşım aracıdır.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Mardin havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Mardin havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE

Taksi

Şehir merkezine taksi ile 20 dakika'da ulaşılmaktadır. Nusaybin, Midyat ve Savur'a gitmek isterseniz ne kadar ödeyeceğinizi taksi şöförüne sorunuz. Pazarlık yapmanız sizin için faydalı olacaktır. Km başına ücret ödendiği için uzun mesafelerde ücret artmaktadır.