Bingöl - Kocaeli Uçak Bileti

Bingöl - Kocaeli uçak bileti

Bingöl - Kocaeli uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bingöl - Kocaeli uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bingöl - Kocaeli uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bingöl - Kocaeli uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bingöl - Kocaeli uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Bingöl Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bingöl Havalimanı

Bingöl Havalimanı şehir merkezinden 20 km uzakta bulunmakta olup ulaşım seçenekleri kısıtlıdır. Havalimanı'na belediye otobüsleri gitmemesinden dolayı havayolu servisleri veya taksi ile ulaşım sağlamanız mümkündür.

Özel aracınız  ile ulaşmak isterseniz iç hatlar terminalinin karşısında bulunan otoparkı kullanabilirsiniz. Park ücreti saatlik olarak tarifelendirilmektedir.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Bingöl havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşmanız mümkün. Bingöl havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olan aracınızı Bingöl havalimanında teslim edeceğinizi araç kiralama şirketine bildiriniz.

Taksi

En hızlı ve rahat bir şekilde şehir merkezinden 20 dakika içinde taksi aracını kullanıp havalimanına ulaşabilirsiniz.  Havalimanının 20 km uzakta olmasından dolayı taksi ücreti biraz fazla tutabilir. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak çok daha uygun ve ucuz bir fiyata havalimanına ulaşabilirsiniz.Kocaeli Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Cengiz Topel Havalimanı

Cengiz Topel Havalimanı, Kocaeli (İzmit) şehir merkezine 15 km uzaklıkta olup Kartepe ilçe sınırlarındadır. Havalimanı İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarına alternatif olarak kullanılmaktadır.

Cengiz Topel Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Cengiz Topel havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından hem Kocaeli'ne hem de Sakarya'ya otobüs seferleri bulunuyor. Otobüs'lere havalimanı terminalinden ulaşablirsiniz. Bu iki şehire ulaşmak için en ucuz ulaşım imkanı otobüs'tür. Kocaeli'ne 250C, Sakarya'ya 54/K numaralı otobüs gitmektedir. Otobüs'ler uçak iniş saatlerine göre havalimanında bulunmaktadır.

250 C otobüs güzergahı: Derince-İzmit-Otogar ve Havalimanı

54/K otobüs güzergahı: Kocaeli Terminal- Karaağaç Bulvarı - Atatürk Bulvarı - Kent Meydanı - 1 Geçit- M.Egemenlik Caddesi - Z.Hanım Caddesi - Adnan M. Caddesi - Sedaş - Y.Terminal - D100 - Aşağıdereköy - Eşme - Uzuntarla - Havalimanı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Cengiz Topel havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Cengiz Topel havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı terminal çıkışında bekleyen taksi ile Kocaeli, Adapazarı, Gölcük, Sakarya ve Sapanca'ya gidebilirsiniz. Taksi ücret tarifesi açılış fiyatına göre km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Şehir merkezine hiç beklemeden gitmek isterseniz taksi güzel bir çözüm olacaktır.