Bingöl - Kefalonya Uçak Bileti

Bingöl - Kefalonya uçak bileti

Bingöl - Kefalonya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bingöl - Kefalonya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bingöl - Kefalonya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bingöl - Kefalonya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bingöl - Kefalonya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Bingöl Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bingöl Havalimanı

Bingöl Havalimanı şehir merkezinden 20 km uzakta bulunmakta olup ulaşım seçenekleri kısıtlıdır. Havalimanı'na belediye otobüsleri gitmemesinden dolayı havayolu servisleri veya taksi ile ulaşım sağlamanız mümkündür.

Özel aracınız  ile ulaşmak isterseniz iç hatlar terminalinin karşısında bulunan otoparkı kullanabilirsiniz. Park ücreti saatlik olarak tarifelendirilmektedir.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Bingöl havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşmanız mümkün. Bingöl havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olan aracınızı Bingöl havalimanında teslim edeceğinizi araç kiralama şirketine bildiriniz.

Taksi

En hızlı ve rahat bir şekilde şehir merkezinden 20 dakika içinde taksi aracını kullanıp havalimanına ulaşabilirsiniz.  Havalimanının 20 km uzakta olmasından dolayı taksi ücreti biraz fazla tutabilir. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak çok daha uygun ve ucuz bir fiyata havalimanına ulaşabilirsiniz.

Kefalonya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kefalonya havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Kefalonya havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.