Bingöl - Al-Baha Uçak Bileti

Bingöl - Al-Baha uçak bileti

Bingöl - Al-Baha uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bingöl - Al-Baha uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bingöl - Al-Baha uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bingöl - Al-Baha uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bingöl - Al-Baha uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Bingöl Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bingöl Havalimanı

Bingöl Havalimanı şehir merkezinden 20 km uzakta bulunmakta olup ulaşım seçenekleri kısıtlıdır. Havalimanı'na belediye otobüsleri gitmemesinden dolayı havayolu servisleri veya taksi ile ulaşım sağlamanız mümkündür.

Özel aracınız  ile ulaşmak isterseniz iç hatlar terminalinin karşısında bulunan otoparkı kullanabilirsiniz. Park ücreti saatlik olarak tarifelendirilmektedir.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Bingöl havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşmanız mümkün. Bingöl havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olan aracınızı Bingöl havalimanında teslim edeceğinizi araç kiralama şirketine bildiriniz.

Taksi

En hızlı ve rahat bir şekilde şehir merkezinden 20 dakika içinde taksi aracını kullanıp havalimanına ulaşabilirsiniz.  Havalimanının 20 km uzakta olmasından dolayı taksi ücreti biraz fazla tutabilir. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak çok daha uygun ve ucuz bir fiyata havalimanına ulaşabilirsiniz.Al-Baha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Al-Baha Yurtiçi Havalimanı

Al-Baha Yurtiçi havalimanı, Al-Baha şehir merkezine 44 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına iç hat uçuş yapan havayolları; Suudi havayolları ve Flynas'tır. Yurtdışından geliyorsanız ancak Suudi arabistan şehirlerinden aktarma yaparak havalimanına ulaşabilirsiniz. 

Al-Baha Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Al-Baha Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Al-Baha havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Al-Baha Yurtiçi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Terminal binası çıkışında bekleyen taksiler ile şehir merkezine gidilebilmektedir. Mesafe uzun olduğu için ücret konusunda mutlaka anlaşınız. Otobüs gibi toplu taşıma aracının olmaması taksi ile ulaşımı zorunlu hale getirmektedir.