Bielefeld - Tabuk Uçak Bileti

Bielefeld - Tabuk uçak bileti

Bielefeld - Tabuk uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bielefeld - Tabuk uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bielefeld - Tabuk uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bielefeld - Tabuk uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bielefeld - Tabuk uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bielefeld Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bielefeld havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bielefeld havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Tabuk Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tabuk Bölgesel Havalimanı

Tabuk Bölgesel havalimanı, Tabuk şehir merkezine 8 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına özellikle Suudi Arabistan havayollarının uçuşu bulunmaktadır. Mısır'da faalitet gösteren LCC havayolları ise Tabuk şehrine uçuş yapmaktadır.

Tabuk Bölgesel havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Tabuk Bölgesel havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Tabuk Bölgesel havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Tabuk Bölgesel havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AL WEFAQ, THEEB

Taksi

Havalimanı terminalinden çıktıktan sonra taksileri bulabilirsiniz. Şehir merkezine seyahatiniz taksi ile hem çok az zaman alacak hem de az maliyetli olacaktır.