Bielefeld - Kahramanmaraş Uçak Bileti

Bielefeld - Kahramanmaraş uçak bileti

Bielefeld - Kahramanmaraş uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bielefeld - Kahramanmaraş uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bielefeld - Kahramanmaraş uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bielefeld - Kahramanmaraş uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bielefeld - Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bielefeld Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bielefeld havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bielefeld havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Kahramanmaraş Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı

Kahramanmaraş Havalimanı, Kahramanmaraş şehir merkezine 5 km uzaklıktadır.

Kahramanmaraş Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Kahramanmaraş havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Kahramanmaras sehrinde bir yerden bir yere gitmek için toplu taşıma olarak otobüs kullanılmaktadır. Otobüs'lerin ucuz olması özellikle tercih sebebidir. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için detaylı bilgiye belediye'nin web sitesinde bulabilirsiniz.

Şehir merkezi toplu taşıma güzergahı: Havalimanı - Sanayi Kavşağı – Arsan Center – Gar Kavşağı – Kısakürek Petrol – Akedaş – Ağcalı Kavşağı (112 Çağrı Merkezi) – Aliya İzzet Begoviç Parkı Karşısı – Kervan Karşısı – Tapu Müdürlüğü Karşısı – Ramada Otel Karşısı

Elbistan – Afşin – Goksun toplu taşıma güzergahı: Havalimanı – Üniversite Kavşağı (Avşar) – Suçatı (D825 karayolu üzeri) – Döngel (D825 karayolu üzeri) – Tekir – Göksun Otogarı – Yağmurlu (Göksun-Elbistan karayolu üzeri) – Kanlıkavak (Göksun-Elbistan karayolu üzeri) – Karaömer Karakolu (Göksun-Elbistan karayolu üzeri) – Ördekköy (Göksun-Elbistan karayolu üzeri) – Alimpınar/Afşin Toki Konutları (Kemal Ertekin Caddesi üzeri) – Afşin Otogarı – Erçene (Göksun-Elbistan yolu üzeri) – Kabaağaç (Göksun-Elbistan karayolu üzeri) – Elbistan Devlet Hastanesi Kavşağı – Köy Garajı – Elbistan Otogarı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Kahramanmaraş havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Kahramanmaraş havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Kahramanmaraş havalimanından taksi ile şehir merkezine gitmek hem çok kolay hem de çok ucuzdur. Havalimanı şehir merkezine oldukça yakındır. Osmaniye ve Elbistan gibi çevre ilçelere gidecek iseniz taksi ile gitmeyi birkez daha düşününüz. Taksi ücretleri açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklendiği için artacaktır. Uzun mesafeler için öncelikle ödeyeceğiniz tutarı öğreniniz. Sonra imkan olursa pazarlık yapınız.