Bender Lenge - Mahşehr Uçak Bileti

Bender Lenge - Mahşehr uçak bileti

Bender Lenge - Mahşehr uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bender Lenge - Mahşehr uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bender Lenge - Mahşehr uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bender Lenge - Mahşehr uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bender Lenge - Mahşehr uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bender Lenge Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bender Lenge havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bender Lenge havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Mahşehr Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Mahşehr Havalimanı

Mahşehr havalimanı, Mahşehr şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına uçuş yapan havayolları; Caspian Havayolları, Kish Air, Naft Air, Qeshm Havayolları

Mahşehr havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Mahşehr havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Mahşehr havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Mahşehr havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Terminal binası çıkışında bulacağınız taksi ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Şehir merkezi oldukça yakın bir mesafededir. Taksi şöförüne gideceğiniz yere yaklaşık ne kadar ödeyeceğinizi önceden sorunuz.