Bender Abbas - Wadi Ad Dawasir Uçak Bileti

Bender Abbas - Wadi Ad Dawasir uçak bileti

Bender Abbas - Wadi Ad Dawasir uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bender Abbas - Wadi Ad Dawasir uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bender Abbas - Wadi Ad Dawasir uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bender Abbas - Wadi Ad Dawasir uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bender Abbas - Wadi Ad Dawasir uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bender Abbas Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bender Abbas havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bender Abbas havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Wadi Ad Dawasir Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Wadi Ad Dawasir Yurtiçi Havalimanı

Wadi Ad Dawasir Yurtiçi havalimanı, Wadi Ad Dawasir şehir merkezine 80 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına uçuş yapan havayolları; Suudi Havayolları, Flynas

Wadi Ad Dawasir Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Wadi Ad Dawasir Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Wadi Ad Dawasir Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Wadi Ad Dawasir Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; SHIAM ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Havalimanından şehir merkezine gitmek için uzun bir yol sizi bekliyor. Toplu taşıma araçlarının olmaması sizi taksi ile gitmeye zorunlu bırakıyor. Taksi şöförü ile fiyat üzerinde pazarlık yapınız. Şehir merkezine yolculuğunuz 1 saat sürecek.