Bender Abbas - Malatya Uçak Bileti

Bender Abbas - Malatya uçak bileti

Bender Abbas - Malatya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bender Abbas - Malatya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bender Abbas - Malatya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bender Abbas - Malatya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bender Abbas - Malatya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bender Abbas Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bender Abbas havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bender Abbas havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Malatya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Erhaç Havalimanı

Malatya Erhaç Havalimanı, Malatya şehir merkezine 29 km uzaklıkta olup Akçadağ ilçesi sınırlarındadır.

Malatya Erhaç Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Malatya Erhaç havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havalimanından şehir merkezine giden Havaş servisleri uçağın alana indiğinden 25 dakika sonra hareket etmektedir. Yolculuk süresi 45 dakika olup bilet fiyatı 11 TL'dir.

Havaş servis güzergahı: Malatya Erhaç Havalimanı, MAŞTİ (Otogar), Çevre Yolu, Havaş Şehir Ofisi (Sivas Caddesi)

Havas yolcu indirme durakları: Onbin Konut, Polis Kantini, Polis Okulu, AFRA, MAŞTİ, 2.Ordu TSK Lojman Kavşağı, Beydağı Devlet Hastanesi (SSK), Altın Kayısı, Eski Garaj, Emeksiz Kavşağı, Doğu Garajı, İnönü Stad Karşısı Havaş Ofisi

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Malatya Erhaç havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Malatya Erhaç havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; MEYDAN TAŞIMACILIK, MEYDAN OTO KİRALAMA, AVIS, GRAND RENT A CAR

Taksi

Malatya havalimanında 24 saat taksi hizmeti bulunmaktadır. Şehir merkezine doğrudan gitmek istiyorsanız taksiyi tercih edebilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine 30 dakika'da ulaşılmaktadır. Pütürge ve Hekimhan gibi Malatya ilçelerine gidecek iseniz hem süre hem de fiyat artmaktadır.