Bender Abbas - Hail Uçak Bileti

Bender Abbas - Hail uçak bileti

Bender Abbas - Hail uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bender Abbas - Hail uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bender Abbas - Hail uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bender Abbas - Hail uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bender Abbas - Hail uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bender Abbas Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bender Abbas havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bender Abbas havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Hail Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hail Bölgesel Havalimanı

Hail Bölgesel havalimanı, Hail şehir merkezine 11 km uzaklıkta bulunmaktadır. Hail şehrinde eğer otelde kalacak iseniz mutlaka otelinizi arayınız. Otelin havalimanından şehir merkezine ulaşmanız için servisi bulunabilir.

Hail Bölgesel havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Hail Bölgesel havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Hail Bölgesel havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Hail Bölgesel havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; HANCO ARAÇ KİRALAMA, BEST ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Terminal binasından çıktıktan sonra taksileri bulabilirsiniz. Ücret olarak şehir merkezi yaklaşık 15$ tutmaktadır. Tabii gideceğiniz mesafeye göre artabilir. Sabit fiyat ile gitmekten ise taksimetre ile gitmeniz faydanıza olacaktır.