Bender Abbas - Eskişehir Uçak Bileti

Bender Abbas - Eskişehir uçak bileti

Bender Abbas - Eskişehir uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bender Abbas - Eskişehir uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bender Abbas - Eskişehir uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bender Abbas - Eskişehir uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bender Abbas - Eskişehir uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bender Abbas Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bender Abbas havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bender Abbas havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Eskişehir Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eskişehir Anadolu Havalimanı

Eskişehir Anadolu havalimanı, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi'nde bulunmakta olup şehir merkezine 6 km uzaklıktadır.

Eskişehir Anadolu Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunuyor.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine ve birçok lokasyona otobüs ile ulaşılmaktadır. Otobüs renkleri ve numaralarına göre gitmek istediğiniz yeri rahatça bulabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine giden otobüs numaraları, rengi ve kalkış noktaları aşağıda yer verilmiştir. Detaylı bilgi almak için Eskişehir belediyesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

No Otobüs Renk Varış noktası
4 Mavi Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü
85 Siyah Batıkent Mahallesi
4 Kırmızı Yıldız
56 Siyah Yenikent Mahallesi
55 Siyah Üniversite Evleri
63 Kırmızı Vadişehir Mahallesi

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Eskişehir Anadolu havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Eskişehir Anadolu havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı şehir merkezine yakın olduğu için taksi ile şehir merkezine ulaşım da çok fazla bir ücret ödemezsiniz. Taksi ücret tarife bilgisini ve yaklaşık olarak ne kadar ödeyeceğinizi taksi şöföründen öğrenebilirsiniz.