Bem - Gurayat Uçak Bileti

Bem - Gurayat uçak bileti

Bem - Gurayat uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bem - Gurayat uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bem - Gurayat uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bem - Gurayat uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bem - Gurayat uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bem Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bem havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bem havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Gurayat Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Gurayat Havalimanı

Gurayat havalimanı, Gurayat şehir merkezine 13 km uzaklıkta bulunmaktadır. Gurayat, Suudi Arabistan'ın El Cevf bölgesinde bulunmaktadır. 

Sadece Riyad, Hail ve Cidde'den iç hat uçuşları yapılmaktadır. Ürdün sınırına yakınlığından dolayı Ürdün'e gitmek isteyen Suudi vatandaşları'da bu havalimanını kullanmaktadır. 

Gurayat havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Gurayat havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Gurayat havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Gurayat havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Terminal binası çıkışında bulunan taksiler ile şehir merkezine gidilmektedir. Toplu taşıma aracı bulmanız zor olabileceği için taksiyi seçebilirsiniz. Önceden süprizle karşılaşmamak için taksi şöföründen gideceğiniz yere ne kadar ödeyeceğinizi teyitleşin.