Belo Horizonte - Elazığ Uçak Bileti

Belo Horizonte - Elazığ uçak bileti

Belo Horizonte - Elazığ uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Belo Horizonte - Elazığ uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Belo Horizonte - Elazığ uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Belo Horizonte - Elazığ uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Belo Horizonte - Elazığ uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Belo Horizonte Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Tancredo Neves Uluslararası Havalimanı

Tancredo Neves Uluslararası Havalimanı, Belo Horizonte şehir merkezinden 41 km uzaklıkta bulunmakta olup Confins ilçesi sınırlarındandır. Bundan dolayı Confins Uluslararası havalimanı adı ile de bilinmektedir. Havalimanı adını Brezilya başkanlığına seçilen fakat göreve başlamadan önce vefat eden Tancredo Neves adlı politikacıdan almıştır.

Belo Horizonte şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Cristiano Machado ve MG-010 üzerinden yaklaşık 43 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında ilk 10 dakika ücretsizdir. Ödeme yaptıktan sonra 20 dakika içinde otoparktan çıkmanız gerekmektedir. 3 çeşit park yeri bulunmaktadır; Premium Park, Ekonomi A Park, Ekonomi E Park. En ucuzu Ekonomi E Park'tır. Havalimanı otoparkı ücret tarifesini havalimanının resmi web sitesinden bulabilirsiniz.

Tancredo Neves Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Tancredo Neves Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Belo Horizonte'de toplu taşıma araçları olarak kullanılan otobüslerin renklerine göre rotaları belirlenmektedir. Mavi otobüsler şehir içinden geçmektedir. Turuncu otobüsler kentin bir bölgesinden diğerine gitmektedir. Tancredo Neves havalimanına en ucuz gideceğiniz araç halk otobüsleridir. 5278 numaralı turuncu otobüs terminal'den havalimanına hareket etmektedir. Lagoa Santa'dan gelmek isterseniz 5111 numaralı, Praça Leopoldo'dan gelmek isterseniz 5120 numaralı turuncu otobüsleri kullanabilirsiniz.

Havalimanı 40 km uzaklıkta olduğu için hem ucuz hem de rahat bir ulaşım isterseniz havalimanı otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz. Unir, Conexea ve Contagem firmaları şehir merkezinden 15-30 dakika aralıklar ile havalimanına seferler düzenlemektedir. Araçlar Belo Horizonte otobüs terminalinden hareket etmektedir. Otobüslerde klima ve Wifi bulunmaktadır.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Tancredo Neves Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Tancredo Neves Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, HERTZ, LOCALIZA, LOKAMIG, MOVIDA, UNIDAS

Taksi

Belo Horizonte'de taksiler açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Haftasonu ve geceleyin ücret artmaktadır. Havalimanının 40 km uzakta olması ve havalimanı otobüslerinin çok daha ucuz olmasından dolayı havalimanına ulaşmak için pek tercih edilmemektedir. Sadece hızlı olmasından dolayı iş seyahati yapan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Pampulha Havalimanı

Pampulha Havalimanı, Belo Horizonte şehir merkezinden 9 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Belo Horizonte şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Pres. Antônio Carlos üzerinden yaklaşık 15 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı hakkında bilgiyi havalimanını arayarak öğrenebilirsiniz.

Pampulha havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Pampulha havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Sabah 05:00'den akşam 11:00'a kadar BHTrans tarafından São Luís ve Dom Cabral arasında 5401 numaralı halk otobüsleri hareket etmektedir. Bu otobüs ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Biraz daha rahat bir yolculuk isterseniz UNIR otobüslerini kullanınız.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Pampula Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Pampula havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, LOKAMIG

Taksi

Pampulha havalimanına 15-25 dakika arasında taksi ile ulaşmak mümkün. Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın. Taksi şöförlerinden havalimanına ulaşmak için ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.Elazığ Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ Havalimanı

Elazığ havalimanı, Akçakiraz ilçe sınırları içinde bulunmakta olup şehir merkezine 11 km uzaklıkta bulunmaktadır.

THY, Anadolujet, Onur air ve Pegasus havayolları havalimanından şehir merkezine servisler düzenlemektedir.

Elazığ Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Elazığ havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havaalanına inen tüm uçuşlar için Havaş'ın şehir merkezine otobüs seferleri bulunmaktadır. Yolculuk süresi yaklaşık 30 dakika olup bilet fiyatı 7 TL'dir.

Elazığ Havaş otobüs güzergahı: Elazığ Havalimanı,Otogar,Doğu Garajı,Ordu Evi,Beyaz Çeşme,Hozat Garajı,Öğretmen Evi,DSİ, Karayolları,Orman Bölge Müdürlüğü, Ramada Otel, Çaydaçıra Sabuncu Kavşağı, Çocuk Islah Evi, Belediye, Park 23, Hazardağlı Kavşağı,Tedaş, Tofaş Kavşağı, Abdullah Paşa Trafo Durağı

Havaş yolcu indirme noktaları: Elazığ Havalimanı, Otogar, Doğu Garajı, Orduevi, Hozatgarajı, Öğretmenevi, DSİ, Karayolları, Orman Bölge Müdürlüğü, Ramada Otel, Çaydaçıra Sabuncu kavşağı, Çocuk Islah Evi, Belediye, Park 23, Hazardağlı Kavşağı, Tedaş, Tofaş Kavşağı, Abdullah Paşa Trafo Durağı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Elazığ havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Elazığ havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, EUROPCAR, NATIONAL

Taksi

Elazığ havalimanı yolcu çıkışında bulunan taksiler ile şehir merkezine veya Keban, Gezin (Hazar Gölü), Sivrice, Karakoçan gibi ilçelere seyahat edebilirsiniz. Taksi ücreti açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplandığı için daha uzak destinasyonlar için fazla ücret ödersiniz. Pazarlık yapmayı deneyiniz.