Belo Horizonte - Abha Uçak Bileti

Belo Horizonte - Abha uçak bileti

Belo Horizonte - Abha uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Belo Horizonte - Abha uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Belo Horizonte - Abha uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Belo Horizonte - Abha uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Belo Horizonte - Abha uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Belo Horizonte Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Tancredo Neves Uluslararası Havalimanı

Tancredo Neves Uluslararası Havalimanı, Belo Horizonte şehir merkezinden 41 km uzaklıkta bulunmakta olup Confins ilçesi sınırlarındandır. Bundan dolayı Confins Uluslararası havalimanı adı ile de bilinmektedir. Havalimanı adını Brezilya başkanlığına seçilen fakat göreve başlamadan önce vefat eden Tancredo Neves adlı politikacıdan almıştır.

Belo Horizonte şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Cristiano Machado ve MG-010 üzerinden yaklaşık 43 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında ilk 10 dakika ücretsizdir. Ödeme yaptıktan sonra 20 dakika içinde otoparktan çıkmanız gerekmektedir. 3 çeşit park yeri bulunmaktadır; Premium Park, Ekonomi A Park, Ekonomi E Park. En ucuzu Ekonomi E Park'tır. Havalimanı otoparkı ücret tarifesini havalimanının resmi web sitesinden bulabilirsiniz.

Tancredo Neves Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Tancredo Neves Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Belo Horizonte'de toplu taşıma araçları olarak kullanılan otobüslerin renklerine göre rotaları belirlenmektedir. Mavi otobüsler şehir içinden geçmektedir. Turuncu otobüsler kentin bir bölgesinden diğerine gitmektedir. Tancredo Neves havalimanına en ucuz gideceğiniz araç halk otobüsleridir. 5278 numaralı turuncu otobüs terminal'den havalimanına hareket etmektedir. Lagoa Santa'dan gelmek isterseniz 5111 numaralı, Praça Leopoldo'dan gelmek isterseniz 5120 numaralı turuncu otobüsleri kullanabilirsiniz.

Havalimanı 40 km uzaklıkta olduğu için hem ucuz hem de rahat bir ulaşım isterseniz havalimanı otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz. Unir, Conexea ve Contagem firmaları şehir merkezinden 15-30 dakika aralıklar ile havalimanına seferler düzenlemektedir. Araçlar Belo Horizonte otobüs terminalinden hareket etmektedir. Otobüslerde klima ve Wifi bulunmaktadır.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Tancredo Neves Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Tancredo Neves Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, HERTZ, LOCALIZA, LOKAMIG, MOVIDA, UNIDAS

Taksi

Belo Horizonte'de taksiler açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Haftasonu ve geceleyin ücret artmaktadır. Havalimanının 40 km uzakta olması ve havalimanı otobüslerinin çok daha ucuz olmasından dolayı havalimanına ulaşmak için pek tercih edilmemektedir. Sadece hızlı olmasından dolayı iş seyahati yapan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Pampulha Havalimanı

Pampulha Havalimanı, Belo Horizonte şehir merkezinden 9 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Belo Horizonte şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Pres. Antônio Carlos üzerinden yaklaşık 15 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı hakkında bilgiyi havalimanını arayarak öğrenebilirsiniz.

Pampulha havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Pampulha havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Sabah 05:00'den akşam 11:00'a kadar BHTrans tarafından São Luís ve Dom Cabral arasında 5401 numaralı halk otobüsleri hareket etmektedir. Bu otobüs ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Biraz daha rahat bir yolculuk isterseniz UNIR otobüslerini kullanınız.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Pampula Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Pampula havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, LOKAMIG

Taksi

Pampulha havalimanına 15-25 dakika arasında taksi ile ulaşmak mümkün. Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın. Taksi şöförlerinden havalimanına ulaşmak için ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Abha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Abha Bölgesel Havalimanı

Abha Bölgesel havalimanı, Abha şehir merkezine 24 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına uçuş yapan havayolları; Air Arabia, Egypt Air, Fly A Deal, FlyDubai, Flynas, Gulf Air, Nesma Airlines, Nile Air, Suudi Havayolları, Suudi Gulf Havayolları. 

Abha Bölgesel havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Abha Bölgesel havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Abha Bölgesel havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Abha Bölgesel havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AL WEFAQ, BEST, KEY, THEEB, Al FARIS ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Terminal binası çıkışında bulacağınız taksi ile şehir merkezine ya da havalimanı çevresindeki diğer bölgelere ulaşabilirsiniz. Pazarlık yapmayı sakın unutmayınız.