Belize City - Qaisumah Uçak Bileti

Belize City - Qaisumah uçak bileti

Belize City - Qaisumah uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Belize City - Qaisumah uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Belize City - Qaisumah uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Belize City - Qaisumah uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Belize City - Qaisumah uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Belize City Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Philip S. W. Goldson Uluslararası Havalimanı

Philip S. W. Goldson Uluslararası Havalimanı, Belize City şehir merkezinden 16 km uzaklıkta bulunmakta olup Ladyville köyü sınırları içerisindedir. Havalimanı adını 2001'de vefat eden yazar, aktivist ve politikacı Philip Stanley Wilberforce Goldson'dan almıştır.

Belize City şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Philip Goldson otoyolu ve Northern otoyolu üzerinden yaklaşık 20 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanının 390 araç kapasiteli otoparkı bulunmaktadır. Car Park A otoparkı yolcular için, Car Park B otoparkı çalışanlar içindir. Otopark ücreti 2 USD olup detayı hakkında havalimanından bilgi alabilirsiniz.

Philip S. W. Goldson Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Philip S. W. Goldson havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden havalimanı terminal binasına kadar giden otobüs bulunmamaktadır. Fakat Belize City'den Corozal'a giden tüm otobüsler Ladyville köyünden geçmektedir. Otobüs şöförüne Ladyville'de ineceğinizi önceden belirtiniz. Buradan yürüyerek havalimanına ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Philip S. W. Goldson Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Philip S. W. Goldson havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AQ BELIZE CAR RENTAL, TOUR BELIZE AUTO RENTAL, JABIRU, PANCHO'S AUTO RENTAL, HERTZ, THRIFTY, CRYSTAL, VISTA, AVIS, BUDGET, NATIONAL

Taksi

Havalimanına gitmek için en iyi yol taksi'dir. Toplu taşıma araçlarının kısıtlı ve sık aralıklar ile gelmemesinden dolayı taksi'yi tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 25 USD civarında bir ücret ödersiniz.

Sir Barry Bowen Municipal Havalimanı

Belize City şehrinin ikinci  önemli havalimanı olan Sir Barry Bowen Municipal havalimanının eskiden adı Belize City Municipal havalimanı idi. Havalimanı, Belize City şehir merkezinden 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanından, Maya Island Air ve Tropic Air havayolları Belize şehirlerine iç hat uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Belize City şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Central American Bulvarı ve St Thomas Caddesi üzerinden yaklaşık 8 dakika'da ulaşabilirsiniz.

Sir Barry Bowen Municipal havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Sir Barry Bowen Municipal havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Belize City şehrinde ulaşım için kullanılmakta olan otobüsler ile Sir Barry Bowen Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanına giden otobüsler hakkında bilgiyi turizm ofilerinden alabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Sir Barry Bowen Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olduğunuz aracı havalimanında teslim edeceğinizi firmaya önceden bildiriniz.

Taksi

Şehir merkezinden havalimanına taksi 3 usd gibi bir ücret tutacaktır. Havalimanının şehir merkezine çok yakın olmasından dolayı taksi kullanmanızı öneririz. Çok fazla bir ücret ödemeden rahat ve hızlı bir şekilde havalimanına ulaşırsınız. 

Qaisumah Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hafar Al Batin Havalimanı

Hafar Al Batin havalimanı, Qaisumah şehir merkezine 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Qaisumah'a Riyad, Cidde ve Hail'den direk uçuş yapan havayolları vardır.

Hafar Al Batin havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Hafar Al Batin havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Hafar Al Batin havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Hafar Al Batin havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; HANCO, SHIAM

Taksi

Otelinize ve şehir merkezine gitmek için taksiyi tercih edebilirsiniz. Havalimanının şehir merkezine uzak olmamasından dolayı taksiye fazla ücret ödemek zorunda kalmassınız.