Belem - Ordu Uçak Bileti

Belem - Ordu uçak bileti

Belem - Ordu uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Belem - Ordu uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Belem - Ordu uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Belem - Ordu uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Belem - Ordu uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Belem Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Val de Cans Uluslararası Havalimanı

Val de Cans Uluslararası Havalimanı, Belem şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Belem şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Rod. Arthur Bernardes üzerinden yaklaşık 12 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında kısa ve uzun süreli park için 700 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Val de Cans Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Val de Cans Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Belem'de otobüsler akşam 11:00'e kadar çalışmaktadır. Şehir merkezinden havalimanına 30 dakika'da otobüs ile ulaşılmaktadır. 638 ve 634 numaralı otobüsler havalimanına gitmektedir. Özellikle şehir merkezinde Mercado De São Brás'dan hareket eden 638 numaralı otobüsü tercih etmenizi öneririz. Belem'de toplu taşıma otobüsler ile yapıldığından bulunduğunuz bölgeye göre havalimanına ulaşacağınız başka hatlar'da bulunabilir. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Val de Cans Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Val de Cans Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ALAMO, FORMULA ZERO, HERTZ, MOVIDA, LOCALIZA, SIXT, UNIDAS

Taksi

Otobüs ücreti taksiye göre çok daha ucuz olmasına rağmen birçok durakta beklemesinden dolayı tercih etmeyebilirsiniz. Havalimanının şehir merkezine yakın olmasından 15 USD gibi bir taksi ücreti ödeyebilirsiniz. Belem'de taksi şöförleri ile pazarlık da yapabilirsiniz. 

Ordu Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı

Ordu-Giresun havalimanı, Ordu şehir merkezine 26 km, Giresun şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunmakta olup Gülyalı ilçe sınırlarındadır.

Ordu-Giresun Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Ordu-Giresun havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havaalanına inen tüm uçuşlar için Havaş Ordu'ya ve Giresun'a otobüs seferleri düzenlemektedir. Havalimanın'dan çok fazla ulaşım imkanının olmaması hem ucuz hem de rahat bir çözüm istiyorsanız Havas servislerini kullanabilirsiniz. Havaş otobüsleri detaylı güzergah bilgisine aşagıdaki tablo'dan ulaşabilirsiniz.

Varış Yeri Güzergah Yolculuk Süresi / Bilet Fiyatı Yolcu İndirme Noktaları
Ordu  Ordu-Giresun Havalimanı, Ordu, Kumbaşı, Fatsa, Ünye • Ünye: 18 TL
• Fatsa: 15 TL                                  
• Kumbaşı: 9 TL
• Ordu: 9 TL
Kalkış noktasından yaklaşık 95 dakika.
• Ünye : Otogar
• Fatsa : Dolunay, Otogar
• Kumbaşı : Metro Yazıhanesi Önü
• Ordu : Otogar
Giresun Ordu-Giresun Havalimanı, Bulancak, Giresun, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil • Eynesil: 20 TL
• Tirebolu: 18 TL                                  
• Espiye: 18 TL
• Keşap: 12 TL
• Giresun: 12 TL
Kalkış noktasından yaklaşık 125 dakika.
• Eynesil: Belediye Karşısı Açık Otopark
• Görele: Otogar Karşısı Karadeniz Sahil Yolu Otobüs Durağı
• Tirebolu: Otogar İçi Kamil Koç Yazıhanesi
• Espiye: Otogar Karşısı Üst Geçit Altı
• Keşap: Otogar Önü
• Giresun: Liman Otoparkı, Otogar Kavşağı
• Bulancak: Kılıç Mobilya Önü

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Ordu-Giresun havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Ordu-Giresun havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ASG RENT A CAR, ÇAKRA, OFTAŞ

Taksi

Ordu ve Giresun şehir merkezlerine taksi ile 20-25 dakika için'de ulaşılmaktadır. Taksi seçeneği Havas'a göre daha maliyetli olmasına rağmen en hızlı ulaşım aracıdır. Bekleme yapmaz. Sizi istediğiniz destinasyona en hızlı bir şekilde götürür.