Belem - Iğdır Uçak Bileti

Belem - Iğdır uçak bileti

Belem - Iğdır uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Belem - Iğdır uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Belem - Iğdır uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Belem - Iğdır uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Belem - Iğdır uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Belem Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Val de Cans Uluslararası Havalimanı

Val de Cans Uluslararası Havalimanı, Belem şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Belem şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Rod. Arthur Bernardes üzerinden yaklaşık 12 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında kısa ve uzun süreli park için 700 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Val de Cans Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Val de Cans Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Belem'de otobüsler akşam 11:00'e kadar çalışmaktadır. Şehir merkezinden havalimanına 30 dakika'da otobüs ile ulaşılmaktadır. 638 ve 634 numaralı otobüsler havalimanına gitmektedir. Özellikle şehir merkezinde Mercado De São Brás'dan hareket eden 638 numaralı otobüsü tercih etmenizi öneririz. Belem'de toplu taşıma otobüsler ile yapıldığından bulunduğunuz bölgeye göre havalimanına ulaşacağınız başka hatlar'da bulunabilir. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Val de Cans Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Val de Cans Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ALAMO, FORMULA ZERO, HERTZ, MOVIDA, LOCALIZA, SIXT, UNIDAS

Taksi

Otobüs ücreti taksiye göre çok daha ucuz olmasına rağmen birçok durakta beklemesinden dolayı tercih etmeyebilirsiniz. Havalimanının şehir merkezine yakın olmasından 15 USD gibi bir taksi ücreti ödeyebilirsiniz. Belem'de taksi şöförleri ile pazarlık da yapabilirsiniz. 

Iğdır Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı, Iğdır şehir merkezine 17 km uzaklıkta bulunmakta olup Küllük köyü sınırları içerisindedir.

Iğdır Şehit Bülent Aydın havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Iğdır Şehit Bülent Aydın havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Iğdır belediyesi havalimanından şehir merkezine gitmek için otobüs seferleri düzenlenmektedir. Güzergah bilgisi ve otobüs kalkış yeri hakkında detaylı bilgiyi Iğdır belediyesine danışarak öğrenebilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Iğdır Şehit Bülent Aydın havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Iğdır Şehit Bülent Aydın havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; RIMAL RENT A CAR

Taksi

Taksi ile şehir merkezine ulaşmak 20 dakika sürmektedir. Taksi ücretleri km başına ücret alınarak hesaplanmaktadır. Havalimanında hizmet veren taksileri terminal binası çıkışında bulabilirsiniz.