Belem - Abha Uçak Bileti

Belem - Abha uçak bileti

Belem - Abha uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Belem - Abha uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Belem - Abha uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Belem - Abha uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Belem - Abha uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Belem Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Val de Cans Uluslararası Havalimanı

Val de Cans Uluslararası Havalimanı, Belem şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Belem şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Rod. Arthur Bernardes üzerinden yaklaşık 12 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında kısa ve uzun süreli park için 700 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Val de Cans Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Val de Cans Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Belem'de otobüsler akşam 11:00'e kadar çalışmaktadır. Şehir merkezinden havalimanına 30 dakika'da otobüs ile ulaşılmaktadır. 638 ve 634 numaralı otobüsler havalimanına gitmektedir. Özellikle şehir merkezinde Mercado De São Brás'dan hareket eden 638 numaralı otobüsü tercih etmenizi öneririz. Belem'de toplu taşıma otobüsler ile yapıldığından bulunduğunuz bölgeye göre havalimanına ulaşacağınız başka hatlar'da bulunabilir. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Val de Cans Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Val de Cans Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ALAMO, FORMULA ZERO, HERTZ, MOVIDA, LOCALIZA, SIXT, UNIDAS

Taksi

Otobüs ücreti taksiye göre çok daha ucuz olmasına rağmen birçok durakta beklemesinden dolayı tercih etmeyebilirsiniz. Havalimanının şehir merkezine yakın olmasından 15 USD gibi bir taksi ücreti ödeyebilirsiniz. Belem'de taksi şöförleri ile pazarlık da yapabilirsiniz. 

Abha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Abha Bölgesel Havalimanı

Abha Bölgesel havalimanı, Abha şehir merkezine 24 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına uçuş yapan havayolları; Air Arabia, Egypt Air, Fly A Deal, FlyDubai, Flynas, Gulf Air, Nesma Airlines, Nile Air, Suudi Havayolları, Suudi Gulf Havayolları. 

Abha Bölgesel havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Abha Bölgesel havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Abha Bölgesel havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Abha Bölgesel havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AL WEFAQ, BEST, KEY, THEEB, Al FARIS ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Terminal binası çıkışında bulacağınız taksi ile şehir merkezine ya da havalimanı çevresindeki diğer bölgelere ulaşabilirsiniz. Pazarlık yapmayı sakın unutmayınız.