Beihai - Tokat Uçak Bileti

Beihai - Tokat uçak bileti

Beihai - Tokat uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Beihai - Tokat uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Beihai - Tokat uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Beihai - Tokat uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Beihai - Tokat uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Beihai Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Beihai havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Beihai havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Tokat Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat Havalimanı

Tokat Havalimanı, Tokat şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunmakta olup Ovayurt mevkindedir.

Tokat Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Minibüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Tokat havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Minibüs

Şehir merkezine ulaşım için kullancağınız en ucuz ulaşım aracı minibüs'tür. Turhal-Tokat minibüs hattı havalimanının yakınından geçmektedir.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Tokat havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Tokat havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Tokat havalimanından şehir merkezine taksi ile kolayca ulaşabilirsiniz. Tokat ilinde taksiler km başına ücretlendirilmektedir. Havalimanına ulaşımda hızlı ve kolay bir çözümdür.