Batman - Merzifon Uçak Bileti

Batman - Merzifon uçak bileti

Batman - Merzifon uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Batman - Merzifon uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Batman - Merzifon uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Batman - Merzifon uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Batman - Merzifon uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Batman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Batman Havalimanı

Batman Havalimanı şehir merkezinden 7 km uzakta bulunmakta olup ulaşım genel olarak belediye otobüsleri ve taksi ile sağlanmaktadır.

Havalimanına özel aracı ile ulaşmak isteyen yolcular 350 araç kapasiteli otoparkı kullanabilirler.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Batman havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Batman belediyesi uçakların kalkış saatine göre şehir merkezinden otobüs seferleri düzenlemektedir. Otobüsler Batman belediyesinin önünden kalmakta olup sırasıyla Diyarbakır caddesi ve Gültepe kavşağından geçip havalimanına ulaşmaktadır.

Otobüs kalkış saatleri hakkında detaylı bilgiye Batman belediyesi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşmanız mümkün. Batman havalimanında sadece AVIS ve ENTERPRISE firmalarının ofisleri bulunmaktadır. Kiralık aracınızı ilgili firmaların havalimanındaki ofislerine teslim edip gideceğiniz yere uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Şüphesiz en hızlı ve rahat bir şekilde şehir merkezinden 10 dakika içinde taksi aracını kullanıp havalimanına ulaşabilirsiniz. Çevre il ve ilçelerden havalimanına ulaşmak isteyen yolcuların taksi şöförü ile pazarlık yapması gerekebilir.Merzifon Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı

Amasya Merzifon Havalimanı, Merzifon şehir merkezine 5 km, Amasya şehir merkezine 47 km uzaklıkta olup Merzifon ilçe sınırlarındadır.

Pegasus ve THY'nin havalimanından Çorum, Amasya ve Tokat-Erbaa'ya servisleri bulunmaktadır. Güzergah ve saatleri kalkış saaleri hakkındaki bilgiye havalimanın resmi web sitesinde bulunmaktadır.

Amasya Merzifon Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Amasya Merzifon havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Amasya Merzifon havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Amasya Merzifon havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; SİMA RENT A CAR, EUROPCAR

Taksi

Havalimanında taksi hizmetleri Dörtyol Taksi firması tarafından verilmektedir. 0543 519 53 66 no'lu telefonu arayarak Amasya veya Merzifon'a ulaşmak için ne kadar ücret ödeyeceğinizi önceden öğrenebilirsiniz. Yolculuk süresi Amasya'ya 42 dakika, Merzifon'a ise 11 dakika sürmektedir.