Batman - Erzincan Uçak Bileti

Batman - Erzincan uçak bileti

Batman - Erzincan uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Batman - Erzincan uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Batman - Erzincan uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Batman - Erzincan uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Batman - Erzincan uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Batman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Batman Havalimanı

Batman Havalimanı şehir merkezinden 7 km uzakta bulunmakta olup ulaşım genel olarak belediye otobüsleri ve taksi ile sağlanmaktadır.

Havalimanına özel aracı ile ulaşmak isteyen yolcular 350 araç kapasiteli otoparkı kullanabilirler.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Batman havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Batman belediyesi uçakların kalkış saatine göre şehir merkezinden otobüs seferleri düzenlemektedir. Otobüsler Batman belediyesinin önünden kalmakta olup sırasıyla Diyarbakır caddesi ve Gültepe kavşağından geçip havalimanına ulaşmaktadır.

Otobüs kalkış saatleri hakkında detaylı bilgiye Batman belediyesi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşmanız mümkün. Batman havalimanında sadece AVIS ve ENTERPRISE firmalarının ofisleri bulunmaktadır. Kiralık aracınızı ilgili firmaların havalimanındaki ofislerine teslim edip gideceğiniz yere uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Şüphesiz en hızlı ve rahat bir şekilde şehir merkezinden 10 dakika içinde taksi aracını kullanıp havalimanına ulaşabilirsiniz. Çevre il ve ilçelerden havalimanına ulaşmak isteyen yolcuların taksi şöförü ile pazarlık yapması gerekebilir.Erzincan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan Havalimanı

Erzincan havalimanı, Erzincan şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Erzincan havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Erzincan havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erzincan belediyesi tarafından 2015 yılında havalimanından şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular için otobüs seferleri başlatılmıştır. Terminal binasından hareket eden otobüs Fevzipaşa caddesi Dörtyol duraklarına kadar gitmektedir. Detaylı bilgiyi belediyenin web sitesinde bulabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Erzincan havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Erzincan havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, CITY 24 RENT A CAR, ASİL ERZINCAN OTO KİRALAMA

Taksi

Havalimanında taksi hizmeti Eşhot taksi firması tarafından verilmektedir. Terminal binası çıkışında bulabileceğiniz taksileri için 0 446 2143474 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz yere yaklaşık olarak ne kadar ödeyeceğiniz bilgisini de öğrenebilirsiniz. Şehir merkezi yakın olduğu için hem hızlı hem de beklemeden yolculuk yaparsınız.