Batman - Buraidah Uçak Bileti

Batman - Buraidah uçak bileti

Batman - Buraidah uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Batman - Buraidah uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Batman - Buraidah uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Batman - Buraidah uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Batman - Buraidah uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Batman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Batman Havalimanı

Batman Havalimanı şehir merkezinden 7 km uzakta bulunmakta olup ulaşım genel olarak belediye otobüsleri ve taksi ile sağlanmaktadır.

Havalimanına özel aracı ile ulaşmak isteyen yolcular 350 araç kapasiteli otoparkı kullanabilirler.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Batman havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Batman belediyesi uçakların kalkış saatine göre şehir merkezinden otobüs seferleri düzenlemektedir. Otobüsler Batman belediyesinin önünden kalmakta olup sırasıyla Diyarbakır caddesi ve Gültepe kavşağından geçip havalimanına ulaşmaktadır.

Otobüs kalkış saatleri hakkında detaylı bilgiye Batman belediyesi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşmanız mümkün. Batman havalimanında sadece AVIS ve ENTERPRISE firmalarının ofisleri bulunmaktadır. Kiralık aracınızı ilgili firmaların havalimanındaki ofislerine teslim edip gideceğiniz yere uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Şüphesiz en hızlı ve rahat bir şekilde şehir merkezinden 10 dakika içinde taksi aracını kullanıp havalimanına ulaşabilirsiniz. Çevre il ve ilçelerden havalimanına ulaşmak isteyen yolcuların taksi şöförü ile pazarlık yapması gerekebilir.Buraidah Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası Havalimanı

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanı, Buraidah şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanın Suudi Arabistan'ın Gassim bölgesine hizmet verdiği için Buraidah şehrine ilaveten bu bölgedeki diğer şehirlere gitmek isteyen yolcular tarafından da tercih edilmektedir. Havalimanına hem yurtiçi hem de yurtdışı 15 destinasyondan uçak ile ulaşılmaktadır.

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; REHEILI, BUDGET, AL WEFAQ, HANCO, THEEB

Taksi

Havalimanından ne yazık ki toplu taşıma araçları ile şehir merkezine ulaşım sağlanmamaktadır. Terminal binası çıkışında bulacağınız taksiler ile 25-30 dakika bir sürede Buraidah şehir merkezine ulaşabilirsiniz.