Basra - Hail Uçak Bileti

Basra - Hail uçak bileti

Basra - Hail uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Basra - Hail uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Basra - Hail uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Basra - Hail uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Basra - Hail uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Basra Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Basra Uluslararası Havalimanı

Basra Uluslararası Havalimanı, Basra şehir merkezinden 22 km uzaklıkta bulunmaktadır.  Havalimanı 1980 yılında hizmete açılmış olup Irak ülkesinin 2.büyük havalimanıdır. 

Erbil ve Bağdat'a iç hat uçuşlar; Dubai, İstanbul, Beyrut ve Amman şehirlerine ise dış hat uçuşlar yapılmaktadır.  

Riyad şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 6 ve 31 numaralı yol üzerinden yaklaşık 26 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Basra Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Basra Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Basra havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Basra şehir merkezinde bulacağınız taksi ile havalimanına gidebilirsiniz. Özellikle resmi taksileri güvenlik açışından tercih ediniz. Şehir de aracı olan herkes taksi hizmeti vermektedir. Ancak turistler için pek tercih edilmesini önermeyiz. Turist olduğunuz için yüksek fiyat talep ederler. İster özel ister resmi taksi ile havalimanına ulaşımlarınızda mutlaka taksi ücretini önceden netleştiriniz. 

Hail Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hail Bölgesel Havalimanı

Hail Bölgesel havalimanı, Hail şehir merkezine 11 km uzaklıkta bulunmaktadır. Hail şehrinde eğer otelde kalacak iseniz mutlaka otelinizi arayınız. Otelin havalimanından şehir merkezine ulaşmanız için servisi bulunabilir.

Hail Bölgesel havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Hail Bölgesel havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Hail Bölgesel havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Hail Bölgesel havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; HANCO ARAÇ KİRALAMA, BEST ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Terminal binasından çıktıktan sonra taksileri bulabilirsiniz. Ücret olarak şehir merkezi yaklaşık 15$ tutmaktadır. Tabii gideceğiniz mesafeye göre artabilir. Sabit fiyat ile gitmekten ise taksimetre ile gitmeniz faydanıza olacaktır.