Basra - Elazığ Uçak Bileti

Basra - Elazığ uçak bileti

Basra - Elazığ uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Basra - Elazığ uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Basra - Elazığ uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Basra - Elazığ uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Basra - Elazığ uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Basra Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Basra Uluslararası Havalimanı

Basra Uluslararası Havalimanı, Basra şehir merkezinden 22 km uzaklıkta bulunmaktadır.  Havalimanı 1980 yılında hizmete açılmış olup Irak ülkesinin 2.büyük havalimanıdır. 

Erbil ve Bağdat'a iç hat uçuşlar; Dubai, İstanbul, Beyrut ve Amman şehirlerine ise dış hat uçuşlar yapılmaktadır.  

Riyad şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 6 ve 31 numaralı yol üzerinden yaklaşık 26 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Basra Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Basra Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Basra havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Basra şehir merkezinde bulacağınız taksi ile havalimanına gidebilirsiniz. Özellikle resmi taksileri güvenlik açışından tercih ediniz. Şehir de aracı olan herkes taksi hizmeti vermektedir. Ancak turistler için pek tercih edilmesini önermeyiz. Turist olduğunuz için yüksek fiyat talep ederler. İster özel ister resmi taksi ile havalimanına ulaşımlarınızda mutlaka taksi ücretini önceden netleştiriniz. Elazığ Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ Havalimanı

Elazığ havalimanı, Akçakiraz ilçe sınırları içinde bulunmakta olup şehir merkezine 11 km uzaklıkta bulunmaktadır.

THY, Anadolujet, Onur air ve Pegasus havayolları havalimanından şehir merkezine servisler düzenlemektedir.

Elazığ Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Elazığ havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havaalanına inen tüm uçuşlar için Havaş'ın şehir merkezine otobüs seferleri bulunmaktadır. Yolculuk süresi yaklaşık 30 dakika olup bilet fiyatı 7 TL'dir.

Elazığ Havaş otobüs güzergahı: Elazığ Havalimanı,Otogar,Doğu Garajı,Ordu Evi,Beyaz Çeşme,Hozat Garajı,Öğretmen Evi,DSİ, Karayolları,Orman Bölge Müdürlüğü, Ramada Otel, Çaydaçıra Sabuncu Kavşağı, Çocuk Islah Evi, Belediye, Park 23, Hazardağlı Kavşağı,Tedaş, Tofaş Kavşağı, Abdullah Paşa Trafo Durağı

Havaş yolcu indirme noktaları: Elazığ Havalimanı, Otogar, Doğu Garajı, Orduevi, Hozatgarajı, Öğretmenevi, DSİ, Karayolları, Orman Bölge Müdürlüğü, Ramada Otel, Çaydaçıra Sabuncu kavşağı, Çocuk Islah Evi, Belediye, Park 23, Hazardağlı Kavşağı, Tedaş, Tofaş Kavşağı, Abdullah Paşa Trafo Durağı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Elazığ havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Elazığ havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, EUROPCAR, NATIONAL

Taksi

Elazığ havalimanı yolcu çıkışında bulunan taksiler ile şehir merkezine veya Keban, Gezin (Hazar Gölü), Sivrice, Karakoçan gibi ilçelere seyahat edebilirsiniz. Taksi ücreti açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplandığı için daha uzak destinasyonlar için fazla ücret ödersiniz. Pazarlık yapmayı deneyiniz.