Barquisimeto - Şanlıurfa Uçak Bileti

Barquisimeto - Şanlıurfa uçak bileti

Barquisimeto - Şanlıurfa uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Barquisimeto - Şanlıurfa uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Barquisimeto - Şanlıurfa uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Barquisimeto - Şanlıurfa uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Barquisimeto - Şanlıurfa uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Barquisimeto Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Barquisimeto havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Barquisimeto havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şanlıurfa GAP Havalimanı

Şanlıurfa GAP havalimanı, Şanlıurfa şehir merkezine 35 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Şanlıurfa GAP Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Şanlıurfa GAP havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havalimanından Havaş servisleri şehir merkezi ve Siverek olmak üzere 2 destinasyona gitmektedir. Şehir merkezine giden Havaş servisleri tüm uçakların inişine göre organize edilmiştir. Siverek için ise belli aralıklar ile hareket etmektedir.  Şehir merkezine 45 dakika'da ulaşılmakta olup bilet fiyatı 12 TL'dir.

Siverek'e giden Havas otobüsleri Hilvan'dan da geçmektedir. Siverek için bilet fiyatı 17 TL, Hilvan için ise 5 TL'dir. Siverek'e 1 saatte ulaşılmaktadır.

Şehir merkezi güzergahı: Havalimanı, Carrefour SA Market, Sabancı Kız Yurdu Durağı, Harran Üniversitesi Önü, Nevali Otel Yanı Belediye Otobüs Durağı 

Şehir merkezi Havaş yolcu indirme durakları: GAP Havalimanı, Tevhide Hatun Lisesi, Carrefour SA Market, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı, Nevali Otel Yanı Belediye Otobüs Durağı

Siverek Havaş güzergahı: Şanlıurfa Gap Havalimanı-Hilvan-Siverek

Siverek Havaş yolcu indirme durakları: Hilvan 2. Üst geçit-Siverek Yeni Otogar yol üzeri-Siverek eski otogarı-Üçgen Park

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Şanlıurfa GAP havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Şanlıurfa GAP havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, HERTZ, SIXT, EUROPCAR

Taksi

Havalimanından şehir merkezine taksi ile 30 dakika da ulaşabilirsiniz. Eğer taksiyi tek kişi kullanacaksanız Havas'a  göre maliyetli olcaktır. Ama aileniz ile rahat ve konforlu bir yolculuk için taksi seçeneğini düşünebilirsiniz. Ayrıca Harran ve Viranşehir gibi daha uzak destinasyonlara ile de taksi ile ulaşılabilmektedir. Yalnız uzak destinasyonlar için çok fazla ücret ödeyeceğinizi hatırlatırız. Pazarlık yapmayı deneyin.