Barnaul - Lazkiye Uçak Bileti

Barnaul - Lazkiye uçak bileti

Barnaul - Lazkiye uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Barnaul - Lazkiye uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Barnaul - Lazkiye uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Barnaul - Lazkiye uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Barnaul - Lazkiye uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Barnaul Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Barnaul havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Barnaul havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Lazkiye Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Basil Esad Uluslararası Havalimanı

Basil Esad Uluslararası havalimanı, Lazkiye şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havaliamanı Latakia havalimanı olarak da bilinmektedir. Suriye devlet başkanı'nın abisi Basil Esad'ın adı bu havalimanına verilmiştir.

Havalimanı faaliyetleri devam eden iç savaştan dolayı mimimum düzeyindedir. Sadece Cham Wings ve Syrian Air'ın havalimanına inen birkaç uçağı bulunmaktadır. Bundan dolayı havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma aracı bulamaya bilirsiniz.

Basil Esad Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Basil Esad Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Basil Esad Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan araç kiralama firması bulunmamaktadır. Yerel tedarikçiler aracı havalimanına getirmektedirler.

Taksi

Havalimanı terminal binası çıkışında taksileri bulabilirsiniz. Taksilerde taksimetre olmadığından mutlaka pazarlık yapınız. Arapça biliyorsanız fiyatta indirim yaptırma şansınız daha fazla olur. Ne yazık ki havalimanından sehir merkezine kısıtlı transfer seçeneği bulunduğundan taksiyi seçmek zorunda kalabilirsiniz.