Barnaul - Alahsa Uçak Bileti

Barnaul - Alahsa uçak bileti

Barnaul - Alahsa uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Barnaul - Alahsa uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Barnaul - Alahsa uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Barnaul - Alahsa uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Barnaul - Alahsa uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Barnaul Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Barnaul havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Barnaul havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Alahsa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hofuf Al-Ahsa Uluslararası Havalimanı

Hofuf Al-Ahsa Uluslararası havalimanı, Al-Ahsa şehir merkezine 15 km uzaklıkta bulunmakta olup Hofuf ilçe sınırlarındadır. 

Havalimanına uçuş yapan havayolları; Air Arabia, FlyDubai, Flynas, Nile Air, Suudi Havayolları, Air Cairo 

Hofuf Al-Ahsa Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Hofuf Al-Ahsa Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Hofuf Al-Ahsa Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Hofuf Al-Ahsa Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; HANCO

Taksi

Havalimanında bulunan taksiler ile şehir merkezine 20 dakika gibi bir sürede ulaşılabilmektedir. Taksiciler ile pazarlık yapmayı deneyerbilirsiniz.