Bandar Lampung - Merzifon Uçak Bileti

Bandar Lampung - Merzifon uçak bileti

Bandar Lampung - Merzifon uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bandar Lampung - Merzifon uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bandar Lampung - Merzifon uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bandar Lampung - Merzifon uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bandar Lampung - Merzifon uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bandar Lampung Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bandar Lampung havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bandar Lampung havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Merzifon Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı

Amasya Merzifon Havalimanı, Merzifon şehir merkezine 5 km, Amasya şehir merkezine 47 km uzaklıkta olup Merzifon ilçe sınırlarındadır.

Pegasus ve THY'nin havalimanından Çorum, Amasya ve Tokat-Erbaa'ya servisleri bulunmaktadır. Güzergah ve saatleri kalkış saaleri hakkındaki bilgiye havalimanın resmi web sitesinde bulunmaktadır.

Amasya Merzifon Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Amasya Merzifon havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Amasya Merzifon havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Amasya Merzifon havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; SİMA RENT A CAR, EUROPCAR

Taksi

Havalimanında taksi hizmetleri Dörtyol Taksi firması tarafından verilmektedir. 0543 519 53 66 no'lu telefonu arayarak Amasya veya Merzifon'a ulaşmak için ne kadar ücret ödeyeceğinizi önceden öğrenebilirsiniz. Yolculuk süresi Amasya'ya 42 dakika, Merzifon'a ise 11 dakika sürmektedir.