Baltrum Island - Konya Uçak Bileti

Baltrum Island - Konya uçak bileti

Baltrum Island - Konya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Baltrum Island - Konya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Baltrum Island - Konya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Baltrum Island - Konya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Baltrum Island - Konya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Baltrum Island Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Baltrum Island havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Baltrum Island havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Konya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Konya Havalimanı

Konya Havalimanı, Konya şehir merkezine 18 km uzaklıkta olup Selçuk ilçesi sınırlarındadır.

Konya Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Konya havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havalimanından şehir merkezine ekonomik bir şekilde gitmenin yegane yolu Havaş otobüsleridir. Yolculuk süresi 30 dakika ve bilet fiyatı 12 TL'dir.

Havaş Konya servis güzergahı: Konya Havalimanı, Otogar, Aydınlıkevler, Kulesite, Sille Kavşağı, Belediye, Alaaddin, Zafer, Fuar, Anıt

Havaş yolcu indirme durakları: Otogar, Aydınlık Üst Geçit Altı, Koyuncu Petrol, Kule Site, Sille Kavşağı, Fuar, Anıt THY Ofis Önü

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Konya havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Konya havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; SIXT, HERTZ, BUDGET, AVIS, ENTERPRISE

Taksi

Konya havalimanından şehir merkezine ve çevre bölgelere hızlı bir şekilde taksi ile ulaşabilirsiniz. 0 530 240 5015 numaralı telefon'dan arayarak önceden rezervasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Ulşamak istediğiniz yere ne kadar ücret ödeyeceğinizi taksi şöföründen öğrenebilirsiniz.