Balıkesir - Merzifon Uçak Bileti

Balıkesir - Merzifon uçak bileti

Balıkesir - Merzifon uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Balıkesir - Merzifon uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Balıkesir - Merzifon uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Balıkesir - Merzifon uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Balıkesir - Merzifon uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Balıkesir Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Balıkesir Merkez Havalimanı

Balıkesir Merkez havalimanı şehir merkezine 5,5 km mesafede bulunmaktadır. Balıkesir merkez havalimanına özel aracınız ile giderken Bandırma caddesi/D230 veya Cengiz Topel caddesi üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli aracınızı otoparka bırakmak isterseniz 5 ve üzeri günlerde aylık abonmanlık avantaj sağlamaktadır.

Havalimanı'na ulaşım için Belediye otobüsü, Taksi ve Tripuck transferi kullanabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Balıkesir havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına uçuş bulunduğu günlerde şehir merkezinden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Otobüs seferlerinin güzergah ve kalkış saatleri hakkında bilgiyi Balıkesir belediyesi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama

Balıkesir havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Balıkesir havalimanının şehir merkezine yakın olması Taksi şeçeneği ile ulaşmayı cazip kılmaktadır. Şehir içinden havalimanına fazla bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Balıkesir'in ilçelerinden ulaşmak isterseniz taksi şöförlerinden ne kadar ödeyeceğiniz bilgisini  alabilirsiniz.Merzifon Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı

Amasya Merzifon Havalimanı, Merzifon şehir merkezine 5 km, Amasya şehir merkezine 47 km uzaklıkta olup Merzifon ilçe sınırlarındadır.

Pegasus ve THY'nin havalimanından Çorum, Amasya ve Tokat-Erbaa'ya servisleri bulunmaktadır. Güzergah ve saatleri kalkış saaleri hakkındaki bilgiye havalimanın resmi web sitesinde bulunmaktadır.

Amasya Merzifon Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Amasya Merzifon havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Amasya Merzifon havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Amasya Merzifon havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; SİMA RENT A CAR, EUROPCAR

Taksi

Havalimanında taksi hizmetleri Dörtyol Taksi firması tarafından verilmektedir. 0543 519 53 66 no'lu telefonu arayarak Amasya veya Merzifon'a ulaşmak için ne kadar ücret ödeyeceğinizi önceden öğrenebilirsiniz. Yolculuk süresi Amasya'ya 42 dakika, Merzifon'a ise 11 dakika sürmektedir.