Balıkesir - Buraidah Uçak Bileti

Balıkesir - Buraidah uçak bileti

Balıkesir - Buraidah uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Balıkesir - Buraidah uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Balıkesir - Buraidah uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Balıkesir - Buraidah uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Balıkesir - Buraidah uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Balıkesir Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Balıkesir Merkez Havalimanı

Balıkesir Merkez havalimanı şehir merkezine 5,5 km mesafede bulunmaktadır. Balıkesir merkez havalimanına özel aracınız ile giderken Bandırma caddesi/D230 veya Cengiz Topel caddesi üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli aracınızı otoparka bırakmak isterseniz 5 ve üzeri günlerde aylık abonmanlık avantaj sağlamaktadır.

Havalimanı'na ulaşım için Belediye otobüsü, Taksi ve Tripuck transferi kullanabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Balıkesir havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına uçuş bulunduğu günlerde şehir merkezinden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Otobüs seferlerinin güzergah ve kalkış saatleri hakkında bilgiyi Balıkesir belediyesi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama

Balıkesir havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Balıkesir havalimanının şehir merkezine yakın olması Taksi şeçeneği ile ulaşmayı cazip kılmaktadır. Şehir içinden havalimanına fazla bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Balıkesir'in ilçelerinden ulaşmak isterseniz taksi şöförlerinden ne kadar ödeyeceğiniz bilgisini  alabilirsiniz.

Buraidah Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası Havalimanı

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanı, Buraidah şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanın Suudi Arabistan'ın Gassim bölgesine hizmet verdiği için Buraidah şehrine ilaveten bu bölgedeki diğer şehirlere gitmek isteyen yolcular tarafından da tercih edilmektedir. Havalimanına hem yurtiçi hem de yurtdışı 15 destinasyondan uçak ile ulaşılmaktadır.

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; REHEILI, BUDGET, AL WEFAQ, HANCO, THEEB

Taksi

Havalimanından ne yazık ki toplu taşıma araçları ile şehir merkezine ulaşım sağlanmamaktadır. Terminal binası çıkışında bulacağınız taksiler ile 25-30 dakika bir sürede Buraidah şehir merkezine ulaşabilirsiniz.