Balıkesir - Baf Uçak Bileti

Balıkesir - Baf uçak bileti

Balıkesir - Baf uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Balıkesir - Baf uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Balıkesir - Baf uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Balıkesir - Baf uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Balıkesir - Baf uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Balıkesir Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Balıkesir Merkez Havalimanı

Balıkesir Merkez havalimanı şehir merkezine 5,5 km mesafede bulunmaktadır. Balıkesir merkez havalimanına özel aracınız ile giderken Bandırma caddesi/D230 veya Cengiz Topel caddesi üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli aracınızı otoparka bırakmak isterseniz 5 ve üzeri günlerde aylık abonmanlık avantaj sağlamaktadır.

Havalimanı'na ulaşım için Belediye otobüsü, Taksi ve Tripuck transferi kullanabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Balıkesir havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına uçuş bulunduğu günlerde şehir merkezinden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Otobüs seferlerinin güzergah ve kalkış saatleri hakkında bilgiyi Balıkesir belediyesi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama

Balıkesir havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Balıkesir havalimanının şehir merkezine yakın olması Taksi şeçeneği ile ulaşmayı cazip kılmaktadır. Şehir içinden havalimanına fazla bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Balıkesir'in ilçelerinden ulaşmak isterseniz taksi şöförlerinden ne kadar ödeyeceğiniz bilgisini  alabilirsiniz.Baf Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Baf Uluslararası Havalimanı

Baf Uluslararası havalimanı, Baf şehir merkezine 18 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanı Kıbrıs'ın Larnaka Uluslararası havalimanından sonra 2.büyük havalimanıdır. Havalimanı'na Avrupa'dan ve Orta Doğu'dan charter ve tarifeli seferler ile ulaşılmaktadır. Özellikle yaz aylarında charter seferlerinde artış yaşanmaktadır. Yıllık 3 milyona yakın yolcu tarafından havalimanı kullanılmaktadır. Özellikle yaz aylarında havalimanı trafiği ciddi bir şekilde artmaktadır.

Baf Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Baf Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezindeki lokasyonlara transfer sağlanabildiği gibi Limassol, Coral Bay, Kissonerga, Chloraka ve Peyia'ya transfer imkanınız bulunmaktadır.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimandan şehir merkezine ulaşmanın en ucuz yolu toplu taşıma aracı olan otobüs'ü kullanmaktır. 612, 613 ve 649 numaralı otobüs'ler ile Baf şehir merkezine ve tatl bölgelerine gidilebilmektedir. 612 numaralı otobüs Kato Paphos otobüs terminaline, 613 numaralı otobüs Karevella otobüs istasyonu'na kadar gitmektedir. Şehir merkezine yaklış seyahat süresi 30 dakika'dır. 

649 numaralı otobüs ise Paphos'un kuzey batısında bulunan Polis Chrysochous'a gitmektedir. Yolculuk süresi 70 dakika'dır.

Otobüs ücretleri gündüz ve gece saatlerind değişmektedir. Gündüz tarifesinde tek biniş ücreti yetişkin için 1.50€, öğrenci için 0.75€'dur 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Baf Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Baf Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, EUROPCAR, ANDY'S – ECONOMY CAR HIRE, SIXT, S & F ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Terminal binası çıkışında bulacağınız taksi'ler ile şehir merkezine ve diğer destinasyonlara gidilebilmektedir. Şehir merkezine ulaşmak için 15€ ücret ödenmektedir. Havalimanının yaz aylarında yoğun bir havalimanı olduğu için önceden taksi firmasını arayıp bilgi almanızı tavsiye ederiz. Havalimanında bulunan firmalar ve telefon numaraları; Paphos Airport Taxi: +357 99 294729, Paphos Taxi Airport Services: +357 99 460829