Balıkesir - Ağrı Uçak Bileti

Balıkesir - Ağrı uçak bileti

Balıkesir - Ağrı uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Balıkesir - Ağrı uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Balıkesir - Ağrı uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Balıkesir - Ağrı uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Balıkesir - Ağrı uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Balıkesir Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Balıkesir Merkez Havalimanı

Balıkesir Merkez havalimanı şehir merkezine 5,5 km mesafede bulunmaktadır. Balıkesir merkez havalimanına özel aracınız ile giderken Bandırma caddesi/D230 veya Cengiz Topel caddesi üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli aracınızı otoparka bırakmak isterseniz 5 ve üzeri günlerde aylık abonmanlık avantaj sağlamaktadır.

Havalimanı'na ulaşım için Belediye otobüsü, Taksi ve Tripuck transferi kullanabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Balıkesir havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına uçuş bulunduğu günlerde şehir merkezinden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Otobüs seferlerinin güzergah ve kalkış saatleri hakkında bilgiyi Balıkesir belediyesi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama

Balıkesir havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Balıkesir havalimanının şehir merkezine yakın olması Taksi şeçeneği ile ulaşmayı cazip kılmaktadır. Şehir içinden havalimanına fazla bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Balıkesir'in ilçelerinden ulaşmak isterseniz taksi şöförlerinden ne kadar ödeyeceğiniz bilgisini  alabilirsiniz.Ağrı Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Yolluyazı mevkinde olup şehir merkezine 9 km uzaklıktadır.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Ağrı Ahmed-i Hani havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine ulaşımın en ucuz yöntemi belediye otobüslerini kullanmaktadır. Uçakların iniş saatine göre otobüsler havalimanından hareket etmektedir. Şehir merkezine giden otobüslere Beyaz Hat adı verilmektedir.

Beyaz hat güzergahı: Havalimanı -  Yeni Van Caddesi - Cumhuriyet Meydanı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Ağrı Ahmed-i Hani havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Ağrı Ahmed-i Hani havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AYDINOĞLU, AZIZOĞLU OTO KİRALAMA

Taksi

Havalimanının şehir merkezine oldukça yakın olduğu için 7-10 dakika içinde taksi ile ulaşmak mümkün. Taksileri terminal çıkışında beklemektedir. Patnos veya Doğubeyazıt gibi uzak destinasyonlara yolculuk yapacak iseniz taksi şöförü ile fiyat konusunda anlaşmanızı öneririz.