Balakovo - Canakkale Uçak Bileti

Balakovo - Canakkale uçak bileti

Balakovo - Canakkale uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Balakovo - Canakkale uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Balakovo - Canakkale uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Balakovo - Canakkale uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Balakovo - Canakkale uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Balakovo Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Balakovo havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Balakovo havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Çanakkale Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Çanakkale Havalimanı

Çanakkale havalimanı şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına Onur Air ve Anadolujet havayollarının tarifeli seferleri düzenlenmektedir.

Çanakkale Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Çanakkale havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanı terminal çıkışında bekleyen belediye otobüsleri ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Belediye otobüsleri uçakların iniş saatine göre organize edilmektedir. Otobüs'ün gittiği son durak Necippaşa Cami durağı'dır.

Otobüs güzergahı: Havalimanı, Şehit Gürol Caddesi, Troya Caddesi, Eski Tansaş, Atatürk Caddesi, Demircioğlu Caddesi, İskele, Kordon, Necippaşa Cami

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Çanakkale havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Çanakkale havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezi havalimanına oldukça yakın olduğu için taksi ile ulaşım sizin için çok rahat olacaktır. Fazla beklemeden hızlı bir şekilde istediğiniz yere gidebilirsiniz. Assos ve Gelibolu'ya gitmek isterseniz taksi şöföründen yaklaşık ödeyeceğiniz tutar hakkında bilgi alabilirsiniz.