Austin - Bingöl Uçak Bileti

Austin - Bingöl uçak bileti

Austin - Bingöl uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Austin - Bingöl uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Austin - Bingöl uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Austin - Bingöl uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Austin - Bingöl uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Austin Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Austin havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Austin havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Bingöl Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Bingöl Havalimanı

Bingöl Havalimanı şehir merkezinden 20 km uzakta bulunmakta olup ulaşım seçenekleri kısıtlıdır.

THY'larının ücretli servisini kullanarak havalimanındn şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

THY servis güzergahı: Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi

Bingöl Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Bingöl havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Bingöl havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Bingöl havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanının şehir merkezine yakın olmamasından dolayı taksi ücreti biraz fazla tutmaktadır. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak indirim talep edebilirsiniz. Ailenizle seyahat ediyorsanız ve havayolu servisi ile kişi başına ücret vereceğinizi düşünürseniz, taksi ücreti makul olabilmektedir.