Aurangabad - Qaisumah Uçak Bileti

Aurangabad - Qaisumah uçak bileti

Aurangabad - Qaisumah uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Aurangabad - Qaisumah uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Aurangabad - Qaisumah uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Aurangabad - Qaisumah uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Aurangabad - Qaisumah uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Aurangabad Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Aurangabad havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Aurangabad havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Qaisumah Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hafar Al Batin Havalimanı

Hafar Al Batin havalimanı, Qaisumah şehir merkezine 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Qaisumah'a Riyad, Cidde ve Hail'den direk uçuş yapan havayolları vardır.

Hafar Al Batin havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Hafar Al Batin havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Hafar Al Batin havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Hafar Al Batin havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; HANCO, SHIAM

Taksi

Otelinize ve şehir merkezine gitmek için taksiyi tercih edebilirsiniz. Havalimanının şehir merkezine uzak olmamasından dolayı taksiye fazla ücret ödemek zorunda kalmassınız.